Střely na bránuStřely na bránu (26 x) - Čapek Vít
Obdržené gólyObdržené góly (1 x) - Čapek Vít
11:43GólGól (1:0) - Chrástka JakubPřihrávka Janda Daniel , Remiáš Martin
15:00VyloučeníVyloučení (2.min) - Ticháček Dominik
15:54GólGól (2:0) - Plemátl PavelPřihrávka Smudek Matouš , Chrástka Jakub
19:37Gól v přesilovceGól v přesilovce (3:0) - Remiáš MartinPřihrávka Smudek Matouš
25:12Gól z nájezduGól z nájezdu (4:0) - Remiáš Martin
38:45VyloučeníVyloučení (2.min) - Albert Pavel
44:09VyloučeníVyloučení (2.min) - Hrubec Matouš

Komentář k zápasu:

V neděli se do Českých Budějovic vydali druzí mladoboleslavští Tygři. I ty minule obranná zeď oslabeného Pedagogu málem překonala, Boleslav ale dotáhla do vítězného konce nájezdy. Do budějovické branky se tentokrát vrátil Vít Čapek a tým se tak s dostatkem hráčů rychle dostal do tempa. První střela překonala Jakuba Hnátka v jedenácté minutě, nahrávky Remiáše a Jandy využil Jakub Chrástka. Týmy předváděly vyrovnaný souboj, který se odrazil i na počtu střel, úspěšnější ale byly Budějovice. V první minutě druhé části se ve hře čtyři na čtyři prosadil Pavel Plemátl s pomocí Smudka a Chrástky, o tři minuty později v přesilovce na 3:0 zvýšil po asistenci Smudka Martin Remiáš. V čase 25:12 překazil faulem slibnou šanci Pedagogu Slánský, rozhodčí tak Budějovicím přiřkl trestné střílení. Toho se bravurně zhostil Martin Remiáš, do třetí části tak domácí nastoupili s čtyřgólovým vedením. V třetí části šli Tygři tvrdě za snížením, ve druhé minutě museli sudí vykázat hned dva hráče hostí na trestnou lavici. Boleslav ale oslabení pět na tři přežila bez dalšího gólu. Dramatické bylo i pokračování třetí části, v 37. minutě znevýhodnil Tygry Slánský, o půl minuty později ho na trestnou lavici doprovodil Řípa. Tlačení na pilu v přesilovce se ale Budějovickým příliš nevyplatilo, z řad domácích si vysloužil trest Albert. Napínavá hra čtyři na tři se dočkala gólu v čase 39:35, kdy se na hřiště vrátil čtvrtý boleslavský hráč. První a jediný zásah za Čapkova záda si připsal reprezentant Marcel Malina.
Neuvěřitelné, poprvé na jaře jsem viděl hrát starej dobrej Pedák. Naděje na první čtyřku už nejsou velké, ale budeme se prát až do konce – jestli ovšem budeme mít alespoň koho postavit,“ komentoval utkání s Boleslaví trenér SK Pedagog Bedřich Smudek.

Autor komentáře: Barbora Smudková