Střely na bránuStřely na bránu (17 x) - Pícha František
04:44GólGól (1:0) - Malecha MatyášPřihrávka Zelenka Lukáš
15:20GólGól (2:0) - Malecha MatyášPřihrávka Butulová Martina
15:51VyloučeníVyloučení (2.min) - Psohlavec Tomáš
16:47Gól v oslabeníGól v oslabení (3:0) - Neruda MartinPřihrávka Malecha Matyáš , Zelenka Lukáš
23:15GólGól (4:0) - Butulová MartinaPřihrávka Neruda Martin
23:29VyloučeníVyloučení (2.min) - Nechvátal Dominik
30:58VyloučeníVyloučení (2.min) - Zelenka Lukáš
34:55VyloučeníVyloučení (2.min) - Neruda Martin
39:44Gól v přesilovceGól v přesilovce (5:0) - Zelenka LukášPřihrávka Butulová Martina , Malecha Matyáš
40:43GólGól (6:0) - Hucl JiříPřihrávka Stankay Patrik

Českobudějovickému Pedagogu se v dorostenecké lize do minulého kola nedařilo a od domácího publika se týmu dokonce spíš než podpory dostávalo posměchu. Ve čtvrtém kole se ale budějovičtí dorostenci konečně odpíchli v utkání se strádajícím Hradcem a na vítězné vlně pokračovali i v nedělním utkání proti Prachaticím. Konto v páté minutě otevřel po nahrávce Lukáše Zelenky Matyáš Malecha, jehož gól udržoval Pedagog ve vedení až do počátku druhé třetiny. Tu totiž už po dvaceti vteřinách otevřel dalším zásahem, tentokrát po souhře s Martinou Butulovou. Domácím se dařilo i ve vlastním oslabení, když ze sevření v obraně unikl Martin Neruda. Čtvrtý gól Pedagogu pak vstřelila Martina Butulová. Oproti bleskově zahájené druhé části si Budějovičtí v závěru utkání na góly museli počkat. V čase 39:44 skóroval Lukáš Zelenka, o minutu později pak šestým gólem domácích uzavřel skóre Jiří Hucl.