Střely na bránuStřely na bránu (30 x) - Svoboda Daniel
Obdržené gólyObdržené góly (1 x) - Svoboda Daniel
06:19GólGól (1:0) - Zelenka LukášPřihrávka Neruda Martin , Malecha Matyáš
22:00VyloučeníVyloučení (2.min) - Voráček Pavel
26:58GólGól (2:0) - Neruda MartinPřihrávka Malecha Matyáš
30:40VyloučeníVyloučení (2.min) - Procházka Štěpán
32:15VyloučeníVyloučení (2.min) - Zelenka Lukáš
37:54GólGól (3:1) - Procházka ŠtěpánPřihrávka Zelenka Lukáš
38:40GólGól (4:1) - Zelenka LukášPřihrávka Malecha Matyáš , Neruda Martin
42:20GólGól (5:1) - Hucl JiříPřihrávka Stankay Patrik , Grossmann Matyáš
44:51Gól v přesilovceGól v přesilovce (6:1) - Malecha MatyášPřihrávka Neruda Martin , Mazanec Jan

Sesazení lídři tabulky ze Suchdola v neděli dorazili do Českých Budějovic, kde měli v plánu ukořistit další body a zůstat v závěsu vedoucí Hostivaře. V prvním společném utkání neměli Suchdolští s Pedagogem problém a připsali si sedmigólové vítězství. Tentokrát se ale už v začátku utkání Budějovičtí ukázali jako rovnocenný soupeř. Skóre otevřel domácí Lukáš Zelenka, dvougólový náskok pak ke konci druhé třetiny Pedagogu vybojoval Martin Neruda. V úvodu třetí třetiny využil oslabení domácích Jakub Laurinc, Budějovičtí se ale o to víc zaměřili na útok. Na 3:1 zvýšil Štěpán Procházka, o necelou minutu později na něj navázal druhým zásahem v utkání Lukáš Zelenka. Pátý gól z hole Jiřího Hucla nenechal Suchdolské chladnými, nervy na uzdě neudržel střelec jediného gólu hostí Jakub Laurinc, který si vysloužil trest ve hře. Početní oslabení hostí navíc vytrestal také Matyáš Malecha, který devět sekund před koncem utkání uzavřel skóre na 6:1.