Střely na bránuStřely na bránu (43 x) - Tomášek Vojtěch
Obdržené gólyObdržené góly (3 x) - Tomášek Vojtěch
01:20GólGól (1:1) - Neruda MartinPřihrávka Silný Michal
10:04GólGól (2:2) - Hucl JiříPřihrávka Mazanec Jan
26:51GólGól (2:3) - Zelenka LukášPřihrávka Silný Michal , Neruda Martin
35:53VyloučeníVyloučení (2.min) - Krajánek Matěj
39:11VyloučeníVyloučení (2.min) - Hucl Jiří
45:00Gól z nájezduGól z nájezdu (3:4) - Silný Michal

Komentář k zápasu:

Třetí Pedagog před nedělním polednem rozehrál utkání v Písku ještě s nadějí na postup do play-off, kterou umocňoval náročný soupeř jejich rivalů ze Suchdola. Už ve 29. vteřině ale překvapil ambiciózní hostí Čadil, který z mezikruží poslal míček do budějovické branky. Na koni ale Písek nezůstal dlouho, o necelou minutu později vyrovnal skóre Neruda. Vyrovnaná hra vydržela až do jedenácté minuty, kdy po chybě domácích Chudomel našel Hucla a ten pod Baušovo břevno nadělil gól na 1:2. Podobně jako v úvodu první části ale ani Pedagogu vedení dlouho nevydrželo, tlak na branku střeženou Tomáškem využil Pechlát. Pěknou hru předváděly i v druhé části obě strany. Písek během přesilovky už doufal v proměnění šancí Hrnečkové a Hnyka. Nakonec se ale po propuštění Krajánka z trestné lavice radoval Pedagog, když Zelenka dostal Budějovice do vedení 2:3. Ve třetí části si dali domácí za cíl vyrovnat, pevná obrana hostí a hbyté úniky před domácí branku ale Písku snažení nijak neulehčovaly. Míček ale do sítě Budějovic přecijen doputoval, v poslední dvouminutovce pronikl intenzivní obranou hostí Čadil. Pedagog sice ihned přešel do útoku, kde předvedl dvě velmi nadějné šance, siréna hlásající konec byla ale neúprosná. Zápas tak dospěl do samostatných nájezdů, ze kterých už si Pedagog nemohl odnést víc než dva body. Ty nakonec skutečně vybodoval, vítězný gól vstřelil až v osmé sérii nájezdů Silný.