Střely na bránuStřely na bránu (22 x) - Tomášek Vojtěch
Obdržené gólyObdržené góly (2 x) - Tomášek Vojtěch
14:28GólGól (1:1) - Neruda MartinPřihrávka Silný Michal , Malecha Matyáš
21:49GólGól (2:1) - Neruda MartinPřihrávka Malecha Matyáš , Procházka Štěpán
23:08GólGól (3:1) - Silný MichalPřihrávka Malecha Matyáš
30:15GólGól (4:1) - Silný MichalPřihrávka Toman Matěj , Malecha Matyáš

Při odpoledním a pro Písecké posledním zápase sezóny už ve vzduchu nevisel žádný boj o první příčku, Pedagog již skupinu vedl o celých pět bodů. Obě strany značně navýšily svou střeleckou aktivitu, gólmani na obou stranách ale většinu střel zastavili. Skóre tentokrát otevřel Písek střelou Pechláta, Pedagog si pak musel na první gól počkat až do poslední minuty úvodní části, kdy na 1:1 snížil Martin Neruda. Ten se v druhé třetině Pedagogu postaral o vedení 2:1, o minutu později pak třetí branku Budějovic vstřelil Michal Silný. V závěrečné třetině se mohl Pedagog znovu radovat už po patnácti vteřinách, gól na 4:1 zaznamenal opět Michal Silný. Za záda Vojtěcha Tomáška, který se v druhém utkání postavil do branky Budějovic nakonec pronikla ještě jedna střela Pechláta na finálních 4:2.