Střely na bránuStřely na bránu (12 x) - Stankay Filip
14:31GólGól (0:1) - Malecha MatyášPřihrávka Neruda Martin , Silný Michal
26:03GólGól (0:2) - Malecha MatyášPřihrávka Neruda Martin , Welser Matyáš
32:30GólGól (0:3) - Chudomel PavelPřihrávka Malecha Matyáš
36:47GólGól (0:4) - Chudomel PavelPřihrávka Welser Matyáš , Butulová Martina
37:09GólGól (0:5) - Neruda MartinPřihrávka Malecha Matyáš , Silný Michal
39:22VyloučeníVyloučení (2.min) - Malecha Matyáš
41:04GólGól (0:6) - Procházka ŠtěpánPřihrávka Silný Michal , Malecha Matyáš

Poměr sil se nezměnil ani v odpoledním utkání, na straně Budějovic se pouze prostřídali autoři gólů. Před koncem první části otevřel skóre Matyáš Malecha, který se úspěšně ujal střely na branku i v druhé třetině a navýšil skóre na 0:2. V úvodu třetí části přihodil svou trošku do mlýna i Pavel Chudomel, který dvěma zásahy upravil skóre na 0:4. Jen pár vteřin po něm si pak sedmý gól Budějovic připsal Martin Neruda. Skóre završil v 42. minutě Štěpán Procházka na 0:6.

Zápas na facebookových stránkách Horalů hodnotil trenér Zdeněk Bednář: „V neděli za krásného slunného počasí náš mladší dorost nastoupil k dvojzápasu s SK Pedagog. Úvod prvního zápasu se nám povedl a hned ve třetí minutě po akci Radima Dudly a střelce Davida Zimandla jsme se ujali vedení 0:1. Ale po zbytek zápasu jsme byli pod drtivým tlakem hráčů soupeře, kteří pro tento zápas byli vedeni jako domácí. Nebýt našeho vynikajícího gólmana Matouše Turka, tak by výsledek narostl možná do ještě hrozivějšího stavu. Naši hráči se vůbec nedokázali dostat do kombinace a dělali jsme chyby jako začátečníci. Ve druhém odpoledním zápase jsme nastoupili v trochu pozměněné sestavě s vědomím, že chceme odčinit prohru z prvního zápasu, ale to se nám vůbec nepovedlo a opět nebýt skvělého gólmana, který nás fantastickými zákroky držel na vodou, tak to bylo ještě horší. Matouš Turek má reprezentační formu, škoda, že není v nějakém tom výběru.