Střely na bránuStřely na bránu (17 x) - Buchta Petr Vojtěch
Obdržené gólyObdržené góly (3 x) - Buchta Petr Vojtěch
11:52GólGól (1:1) - Malecha MatyášPřihrávka Hucl Jiří
13:52GólGól (1:2) - Toman MatějPřihrávka Welser Matyáš
21:43GólGól (2:3) - Malecha MatyášPřihrávka Neruda Martin , Toman Matěj
25:38GólGól (2:4) - Toman MatějPřihrávka Malecha Matyáš
28:29VyloučeníVyloučení (2.min) - Procházka Štěpán
29:41GólGól (2:5) - Neruda MartinPřihrávka Welser Matyáš , Malecha Matyáš
35:57Vyloučení - vyššíVyloučení - vyšší (5.min) - Grossmann Matyáš
35:57Vyloučení - OKVyloučení - OK (OK) - Grossmann Matyáš
42:37Gól v přesilovceGól v přesilovce (3:6) - Neruda MartinPřihrávka Toman Matěj , Malecha Matyáš
43:16Gól v přesilovceGól v přesilovce (3:7) - Hucl Jiří
43:16Vyloučení - vyššíVyloučení - vyšší (10.min) - Hucl Jiří

Také Pedagog v neděli vyrazil za hranice kraje. Konkrétně se vydal na pražskou Palmovku, kde už na ně čekal výběr třetího Kova. To začalo na jaře výrazně ztrácet, žhavým favoritem utkání tak byly Budějovice, které vedli v tabulce o celých sedmnáct bodů. Utkání přesto otevřeli v deváté minutě Pražané, když Buchtu v brance Pedagogu prostřelil David Diviš. Už za dvě minuty ale dorazila do pražské schránky střežené Denisem Dubem odpověď z hole Matyáše Malechy, který srovnal na 1:1. O chvilku později už byli Jihočeši ve vedení, druhý gól vstřelil Matěj Toman. Úvod druhé třetiny se znovu podařil lépe domácím, na 2:2 srovnal Jakub Opolský. Rychlou nápravu ale i tentokrát sjednal Matyáš Malecha. Pedagog v druhé části nahnal solidní tříbrankový náskok díky přesné mušce Matěje Tomana a Martina Nerudy. Také ve třetí části jako první skórovali Pražané, gól na 3:5 vstřelil Ondřej Matoušek. Hra domácích pak pod vidinou vyrovnání stala agresivnější, což sudí po zásluze potrestali. A trest za fauly ještě znásobily střelecké úspěchy Jihočechů. První využil přesilovky Martin Neruda, v poslední dvouminutovce pak druhý gól v přesilovce vstřelil Jiří Hucl. Pedagog si tak odvezl z hlavního města výhru 3:7.