Čas zápasu: 10:30

Střely na bránuStřely na bránu (9 x) - Neruda Karel
Obdržené gólyObdržené góly (1 x) - Neruda Karel
04:46GólGól (0:1) - Neruda MartinPřihrávka Procházka Štěpán
07:19GólGól (0:2) - Welser MatyášPřihrávka Affenzeller Markus Robert , Grossmann Matyáš
44:14VyloučeníVyloučení (2.min) - Procházka Štěpán

V neděli dostali jindřichohradečtí dorostenci poslední šanci na získání prvních bodů, lídr dohrávkové tabulky byl ale zásadně proti. Pedagog se ujal vedení v páté minutě střelou Martina Nerudy, v osmé minutě přidal druhý gól Matyáš Welser, na 0:3 pak zvýšil Štěpán Procházka. V poslední minutě první třetiny si pak Budějovičtí vybrali svou šťastnou minutku – během čtrnácti vteřin zvýšili dvěma zásahy na 0:5 Pavel Chudomel a Patrik Stankay. Podobně jako v utkání s Prachaticemi byla druhá třetina co se týče střeleckého apetitu chladnější, s tím rozdílem, že tentokrát si musely oba týmy počkat na gól až do poslední části. Tu otevřel v 39. minutě Matyáš Weiser, sedmý zásah Pedagogu zaznamenal Štěpán Procházka. Tři minuty před koncem utkání se konečně jeden z nemnoha úniků podařil také Jindřichovu Hradci – za záda Karla Nerudy v brance Budějovic míček doputoval po ose František Švábirt a Bára Matějková. Pedagog ale Olympu radost ze závěrečného gólu utkání nedopřál. O dvacet sekund později vstřelil osmý gól hostí Lukáš Zelenka.