Střely na bránuStřely na bránu (16 x) - Dobrovolný Zdeněk
Střely na bránuStřely na bránu (11 x) - Davídek Petr
Obdržené gólyObdržené góly (4 x) - Dobrovolný Zdeněk
Obdržené gólyObdržené góly (1 x) - Davídek Petr
07:31GólGól (1:1) - Malecha MatyášPřihrávka Neruda Martin , Kolář Pavel
11:20VyloučeníVyloučení (2.min) - Przeczek Jakub
16:16GólGól (2:2) - Malecha Matyáš
17:51VyloučeníVyloučení (2.min) - Prášek Daniel
21:41Gól v přesilovceGól v přesilovce (3:2) - Kolář PavelPřihrávka Malecha Matyáš , Neruda Martin
26:16GólGól (4:3) - Przeczek JakubPřihrávka Janeček Martin
31:13VyloučeníVyloučení (2.min) - Staněk Dalibor
43:07VyloučeníVyloučení (2.min) - Bárta Adam
44:16GólGól (5:5) - Bárta Ondřej
45:00Gól z nájezduGól z nájezdu (6:5) - Bárta Ondřej

branky a nahrávky: 8. Malecha (Neruda, Kolář), 17. Malecha, 22. Kolář (Malecha, Neruda), 27. Brzeczek (Janeček), 45. Bárta O., rozh. nájezd Bárta O. - 3. Kabele (Vlášek), 13. Kabele (Sup), 25. Habart (Zábranský), 31. Kozák (Hronek, Vlášek), 32. Kabele (Zábranský, Habart)

Hosté po první letošní porážce ve Zlivi cestoval do jihočeské metropole s okleštěnou sestavu vyztuženou o lajnu z B týmu. Již ve 3. minutě šli hosté do vedení díky střele Kabeleho, kterou si domácí srazili do vlastní brány. Po vyrovnání Malechou se ale znovu prosadil Kabele, který tečoval střelu Supa při přesilové hře.
V prostřední části ale domácí skóre po průniku Malechy přes celé hřiště a využité přesilovce Kolářem otočili. Ve 25. minutě se v samostatném úniku ocitl Habart a nemýlil se. Vzápětí však šli domácí opět do vedení.
Nástup do poslední třetiny ale patřil Švantláku. Nejprve využil větrného poryvu Kozák a nechytatelnou střelou zpoza modré vyrovnal. Následně při signalizované výhodě vymetl pavučiny domácí brány Kabele a zkompletoval hattrick. Švantlák vedení držel až do poslední minuty, když Bárta vyrovnal díky teči hostujícího obránce. V nájezdech pak byli úspěšnější domácí a připsali si bonusový bod navíc.