Střely na bránuStřely na bránu (12 x) - Tomášek Vojtěch
Obdržené gólyObdržené góly (2 x) - Tomášek Vojtěch
20:08GólGól (1:1) - Vránek MatějPřihrávka Kovařík Václav , Moser Miroslav
20:55VyloučeníVyloučení (1.min) - Moser Miroslav
25:11GólGól (2:1) - Kovařík VáclavPřihrávka Moser Miroslav
26:11GólGól (3:1) - Moser MiroslavPřihrávka Vránek Matěj
27:19GólGól (4:1) - Nebor Tomáš
31:53GólGól (5:1) - Bárta MatějPřihrávka Affenzeller Markus Robert
34:45VyloučeníVyloučení (1.min) - Chmelař Antonín

Komentář k zápasu:

Pedagog s desetibodovým náskokem nastupoval v domácím zápase proti Kladnu jako favorit, dlouho ale se středočeským celkem zápolil ve vyrovnaném boji. Po první třetině zůstaly obě branky nedobyté, konto se otevíralo až v druhé části. Budějovice sice přestřílely Kladno poměrem 34:12, přesto Vojtěch Tomášek jednu ze střel hostí v druhé části nezvládl. Budějovičtí prolomily ledy ve dvacáté minutě gólem Matěje Vránka, který s asistencí Kovaříka a Mosera srovnal stav na 1:1. Ve třetí části se domácím konečně začalo střelecky dařit, minutu po startu třetiny zvyšoval Václav Kovařík, rychle na to přispěchal s gólem na 3:1 Miroslav Moser, čtvrtý zásah přidal Tomáš Nebor. Čtyři minuty před koncem se naposledy za Pedagog strefil Matěj Bárta, nápor Kladenských před koncem nakonec přinesl jen korekci na 5:2.

Autor komentáře: Barbora Smudková