Střely na bránuStřely na bránu (13 x) - Stankay Filip
Obdržené gólyObdržené góly (2 x) - Stankay Filip
06:25GólGól (1:1) - Jašek MichalPřihrávka Vachulka Jakub
15:02GólGól (2:1) - Lálík JakubPřihrávka Jašek Michal
25:39GólGól (3:2) - Nechvátal PetrPřihrávka Lálík Jakub
29:04GólGól (4:2) - Brand PatrikPřihrávka Nechvátal Petr
30:35GólGól (5:2) - Nechvátal PetrPřihrávka Brand Patrik , Krajánek Vojtěch
33:37VyloučeníVyloučení (1.min) - Brand Patrik

Čtvrtý Pedagog přivítal v neděli dobřanské Šneky, kteří s pěti body zaostávají na předposledním místě tabulky. Západočeši se tabulkově lepšího soupeře nezalekli a vstřelili první branku, žáčci Budějovic se ale se Šnečím vedením nespokojili a střelou Michala Jaška v sedmé minutě vyrovnali. Na další gól si jinak střelecky aktivnější Pedagog musel počkat až do šestnácté minuty, kdy Michal Jašek nabídl míček Jakubu Lálíkovi, který poslal Jihočechy do vedení 2:1. Šneci ale dokázali i tentokrát domácí obraně uniknout a dopravit do Stankayovi branky gól na 2:2. Ve třetí části tak domácí mobilizovali všechny síly a pustili se na dobřanskou branku. Vedení Pedagogu obnovil Petr Nechvátal>, na 4:2 skóre navýšil Patrik Brand. Necelé dvě minuty před koncem třetiny se pak mohli domácí radovat znovu – pátou odzvonil svým druhým zásahem Petr Nechvátal.