Střely na bránuStřely na bránu (30 x) - Tomášek Vojtěch
Obdržené gólyObdržené góly (5 x) - Tomášek Vojtěch
08:18VyloučeníVyloučení (1.min) - Nebor Tomáš
09:42VyloučeníVyloučení (1.min) - Psohlavec Tomáš
19:31VyloučeníVyloučení (1.min) - Psohlavec Tomáš
30:19Gól v přesilovceGól v přesilovce (4:1) - Krajánek MatějPřihrávka Stankay Patrik
32:13GólGól (4:2) - Krčka DanielPřihrávka Stankay Patrik , Chudomel Pavel
32:47VyloučeníVyloučení (1.min) - Affenzeller Markus Robert

Pedagog a Prachatice se už několik kol přetahují o čtvrtou příčku, neděle tak konečně přinesla rozhřešení v podobě přímého souboje. Domácí Horalové měli v zápase jasně navrch a už v druhé minutě se po zásahu Štětiny dostali do vedení. Také navýšení v sedmé minutě obstaral Štětina, třetím gólem pak na chvíli přerušil jeho střeleckou přehlídku Štěpánek. Štětina završil hattrick v šestnácté minutě, ve třetí třetině se ale prachatičtí kanonýři odmlčeli a dali prostor Pedagogu. V 31. minutě obnovil naděje Budějovic Krajánek gólem v přesilovce a o dvě minuty později na 4:2 snížil také Krčka, vyrovnání se ale hosté nedočkali. Výhru Horalů ještě v poslední minutě zpečetil Štětina.