Střely na bránuStřely na bránu (12 x) - Stankay Filip
Obdržené gólyObdržené góly (6 x) - Stankay Filip
11:58GólGól (1:2) - Hucl JiříPřihrávka Kovařík Václav
20:48GólGól (2:3) - Hucl JiříPřihrávka Nebor Tomáš
35:18GólGól (3:6) - Chudomel PavelPřihrávka Kovařík Václav , Stankay Patrik

Komentář k zápasu:

Poslední šanci na vítězství v základní části dostal o víkendu tým Jindřichova Hradce. Na svém hřišti hráče Olympu přivítal Pedagog, který měl i přes rozdíl pětadvaceti bodů zůstat spolu s Hradcem před branami play-off. Budějovice tak své opory propůjčily nadějnějšímu dorostu, který v play-off extraligy bojoval s Pardubicemi, a proti Olympu proto nastoupil jen okleštěný výběr. O nic menší roli ale ve vývoji zápasu nehrála velká motivace Olympu konečně zrušit dva a půl roku trvající bezbodové prokletí. Hosté už z první útočné akce vydolovali gól, Pavlík se chopil přihrávky od Košťála a od kruhů dopravil míček za Stankayova záda. O pár minut později se Pavlík znovu dostal do útoku a navýšil vedení na 0:2. Dvě vteřiny před koncem třetiny se konečně podařilo skórovat i domácím, Kovaříkovu asistenci využil Hucl ke snížení na 2:1. I po inkasovaném gólu Semotán dál předváděl výborné výkony, v druhé části přestál kromě krizových situací ve hře i trestné střílení. Stejně jako v první třetině i tentokrát začal góly rozdávat Pavlík, který tak završil hattrick. Na to do minuty odvětil Hucl snížením na 2:3, třetinu ale uzavřel další gól Olympu, tentokrát z hole Košťála. Košťál znovu navyšoval už po půlminutě poslední části, rychle po něm pak dotáhl vedení Olympu na 2:6 svým čtvrtým zásahem Pavlík. Pedagog už nedokázal zbytek třetiny využít ke snížení propastného rozdílu, čestný gól na závěr utkání vstřelil pouzeChudomel. Olymp tak letité čekání na výhru proměnili skvělým výsledkem 3:6.