Střely na bránuStřely na bránu (44 x) - Tomášek Vojtěch
Obdržené gólyObdržené góly (6 x) - Tomášek Vojtěch
25:11VyloučeníVyloučení (2.min) - Affenzeller Markus Robert
36:13VyloučeníVyloučení (2.min) - Vachulka Jakub

Uběhlo jen několik hodin a českobudějovický tým stál na hřišti znovu, tentokrát se chystal obrat o body Rakovník. Únava po dopoledním zápase byla na hostujícím týmu znát, v aktivitě se domácímu týmu mohli jen těžko rovnat. Žáci Rakovníku přestříleli Pedagog poměrem 44:11, z čehož šest šancí proměnili. Do vedení je v šesté minutě poslal Nistor, o tři minuty později skóroval Sýkora. V druhé třetině se několikrát předvedli před branou soupeře také hosté, rakovnický Muškát ale střely bez problémů likvidoval. To se až do 23. minuty, kdy třetí zásah domácích přidal Průcha, dařilo také Tomáškovi v brance Pedagogu. Další úspěch mohli domácí slavit o dvě minuty později, kdy Tomáška podruhé prostřelil Sýkora, v sedmadvacáté minutě pak mohli Rakovničtí oslavovat naplno, když během minuty zvýšili vedení na 6:0 Nistor a Panoch, který se ve své hokejbalové kariéře strefil vůbec poprvé. Ve třetí třetině se už Rakovničtí do větších akcí nepouštěli, závěr utkání gólově nevyužil ani Pedagog. Z posledního utkání podzimu si tak odvezli porážku 6:0.