Střely na bránuStřely na bránu (24 x) - Neruda Karel
Obdržené gólyObdržené góly (2 x) - Neruda Karel
10:15GólGól (1:1) - Nebor TomášPřihrávka Moser Miroslav
14:49VyloučeníVyloučení (2.min) - Lálík Jakub
16:05VyloučeníVyloučení (2.min) - Stankay Filip
25:20VyloučeníVyloučení (2.min) - Lálík Jakub
29:23GólGól (1:3) - Jašek MichalPřihrávka Kovařík Václav
40:56VyloučeníVyloučení (2.min) - Moser Miroslav
44:15GólGól (2:4) - Affenzeller Markus Robert

Komentář k zápasu:

V sobotu dopoledne čekalo českobudějovické žáky první utkání dne proti poslednímu Alpiqu Kladno, který na jihočeský tým ztrácel pouhé tři body. V úvodu utkání byly úspěšnější Středočeši, jednogólový náskok ale v jedenácté minutě smazal po nahrávce Miroslava Mosera Tomáš Nebor. V druhé třetině se Pedagog poprvé ujal vedení, když domácí branku dobyl Daniel Krčka. Půl minuty před koncem třetiny ještě přidal gól na 1:3 Michal Jašek. Domácí tým sice ohrožoval branku střeženou Karlem Nerudou podstatně více, přesto se až ve třetí třetině ujala druhá střela Kladna, která stáhla vedení Jihočechů na rozdíl jediného gólu. Pedagog ale nehodlal v posledních momentech utkání připustit žádný zvrat, 45 vteřin před koncem utkání tak vítězství budějovického týmu pojistil gólem na 2:4 Markus Robert Affenzeller.