Čas zápasu: 15:00

Střely na bránuStřely na bránu (36 x) - Neruda Karel
Obdržené gólyObdržené góly (7 x) - Neruda Karel
05:42GólGól (1:1) - Affenzeller Markus RobertPřihrávka Kovařík Václav

Českobudějovický Pedagog, který po osmnácti utkáních stále zůstává na chvostu tabulky, přivítal v sobotu starší žáky Rakovníku. Středočeský tým se už v prvních minutách utkání ujal vedení. Na první gól ještě Budějovičtí zvládli reagovat střelou Markuse Roberta Affenzellera, ze šestatřiceti střel Rakovníku si jich ale za záda Karla Nerudy našlo cestu ještě několik. Do konce první třetiny už Středočeši vedli 1:3, ve druhé části se ale budějovická kasa stala nedobitnou. Ve třetí třetině si Rakovničtí bohužel znovu našli cestu do branky Jihočechů. Na celkovém účtu utkání tak nakonec zel pro Jihočechy nepříznivý výsledek 1:7. O ten se postarali rakovničtí střelci Čech, Fišer, Sušánka, Molnár a Průcha