Čas zápasu: 13:00

Střely na bránuStřely na bránu (52 x) - Neruda Karel
Obdržené gólyObdržené góly (22 x) - Neruda Karel
10:16VyloučeníVyloučení (2.min) - Kovařík Václav

V druhém kole narazil budějovický tým na plzeňské Mečouny. Západočeši zahájili gólovou plejádu už ve dvaadvacáté vteřině, kdy skóroval Pavlík, dva rychlé góly pak Pedagogu nadělili Blažekovičová s Dobiášem. Ve třinácté minutě skóroval Blahník, o minutu později přidal pátý zásah do branky Budějovic Miksan. Do konce první části pak navýšili náskok Mečounů na úctyhodných 8:0 Hanuš a Blažekovičová. Ani v druhé části se útok domácích dlouhou nerozkoukával, v čase 15:31 zkompletovala hattrick Blažekovičová, další tři zásahy přidal Hanuš, dvakrát skóroval Blahník. Pedagog tak už před třetí části prohrával 15:0, domácí ale nehodlali gólovou přehlídku předčasně ukončit a Pedagogu uštědřili dalších sedm střel. K finálnímu skóre 22:0 přispěli Pavlík, Hanuš, Zíka, Sýkora, Blažekovičová, Dobiáš a Miksan.