Události

Čas Událost
Střely na bránuStřely na bránu (25 x) - Stankay Filip
Obdržené gólyObdržené góly (2 x) - Stankay Filip
02:44Gól v přesilovceGól v přesilovce (1:0) - Moser MiroslavPřihrávka Lálík Jakub
04:10GólGól (2:0) - Neruda Karel
06:25GólGól (3:0) - Krčka DanielPřihrávka Affenzeller Markus Robert
10:38VyloučeníVyloučení (2.min) - Nebor Tomáš
13:08Gól v přesilovceGól v přesilovce (4:0) - Lálík JakubPřihrávka Affenzeller Markus Robert
14:27VyloučeníVyloučení (2.min) - Nebor Tomáš
34:49GólGól (5:1) - Lálík JakubPřihrávka Jašek Michal
37:18VyloučeníVyloučení (2.min) - Affenzeller Markus Robert

Komentář k zápasu:

Mnohem lépe se budějovickému týmu dařilo v neděli,  kdy si z vyrovnaného domácího utkání proti Ústí odnesli výhru 5:2. Skóre otevřel domácí Miroslav Moser, na 2:0 zvýšil Karel Neruda, přesvědčivé vedení 4:0 pak do konce třetiny Pedagogu obstaral Daniel Krčka a Jakub Lálík. V druhé třetině se Ústí dařilo držet střelce Pedagogu dál od branky, jediný gól druhé části tak padl do branky domácích střežené Filipem Stankayem. I ve třetí třetině pokračoval střet vyrovnaných sil, šanci v pětatřicáté minutě využil Jakub Lálík a druhého gólu se dočkali i hosté, domácí jim ale nedovolili dostat se ani na dohled vítězství. Pedagog tak po nelichotivém výsledku proti Hostivaři z víkendu přeci jen vydoloval tři body za výhru 5:2.