Nábor nových členů

Týmy

Přihlášení

Naši sponzoři

  • eon
  • MH Print
  • starnet
  • Radio Kiss

Print  
Pořadí


Skupina B
Pořadí   Tým Záp V(Vss) P(Pss) Góly+ Góly- Body
1 HBC Plzeň SŽ 15 15 1 0 0 131 24 44
2 TJ Datels Blatná - SŽ 16 12 0 3 1 70 36 37
3 SK Pedagog SŽ 16 10 1 6 0 62 38 29
4 HC Buldoci Stříbro - SŽ 15 4 1 10 1 45 100 12
5 SK Suchdol n/Luž. SŽ 16 3 1 11 2 68 136 10
6 HBC Prachatice SŽ 14 2 0 12 0 38 80 6


sobota, 09.03.2019
46032 events.png Skupina B 16:00 SK Suchdol n/Luž. SŽ SK Pedagog SŽ 0 : 6
neděle, 10.03.2019
46031   Skupina B 11:45 TJ Datels Blatná - SŽ HC Buldoci Stříbro - SŽ 5 : 1
sobota, 16.03.2019
46036   Skupina B 13:00 SK Suchdol n/Luž. SŽ TJ Datels Blatná - SŽ 4 : 6
neděle, 17.03.2019
46035 events.png Skupina B 15:00 SK Pedagog SŽ HBC Plzeň SŽ 0 : 1
sobota, 23.03.2019
46039   Skupina B 13:00 SK Suchdol n/Luž. SŽ HBC Plzeň SŽ 2 : 19
neděle, 24.03.2019
46038   Skupina B 11:45 TJ Datels Blatná - SŽ HBC Prachatice SŽ 7 : 1
46037 events.png Skupina B 13:00 SK Pedagog SŽ HC Buldoci Stříbro - SŽ 2 : 4
sobota, 30.03.2019
46041   Skupina B 10:00 HBC Plzeň SŽ TJ Datels Blatná - SŽ 4 : 3 (ss)
46040   Skupina B 13:00 SK Suchdol n/Luž. SŽ HC Buldoci Stříbro - SŽ 10 : 4
neděle, 31.03.2019
46042 events.png Skupina B 10:00 HBC Prachatice SŽ SK Pedagog SŽ 3 : 4
čtvrtek, 04.04.2019
46043   Skupina B 10:00 HBC Plzeň SŽ HC Buldoci Stříbro - SŽ 11 : 2
neděle, 07.04.2019
46045 events.png Skupina B 11:45 TJ Datels Blatná - SŽ SK Pedagog SŽ 3 : 0
46044   Skupina B 12:00 HBC Prachatice SŽ SK Suchdol n/Luž. SŽ 8 : 2
pátek, 12.04.2019
46047 events.png Skupina B 18:00 SK Pedagog SŽ SK Suchdol n/Luž. SŽ 4 : 3
sobota, 13.04.2019
46004   Skupina B 15:00 HC Buldoci Stříbro - SŽ SK Suchdol n/Luž. SŽ 8 : 7 (ss)
neděle, 14.04.2019
46048   Skupina B 11:30 HBC Prachatice SŽ HBC Plzeň SŽ 3 : 5
46046   Skupina B 13:00 HC Buldoci Stříbro - SŽ TJ Datels Blatná - SŽ 1 : 4
pátek, 26.04.2019
46051   Skupina B 18:00 SK Pedagog SŽ HBC Prachatice SŽ  : 
sobota, 27.04.2019
46049   Skupina B 13:30 HC Buldoci Stříbro - SŽ SK Suchdol n/Luž. SŽ  : 
neděle, 28.04.2019
46050   Skupina B 11:45 TJ Datels Blatná - SŽ HBC Plzeň SŽ  : 
sobota, 04.05.2019
46034   Skupina B 11:00 HBC Prachatice SŽ HC Buldoci Stříbro - SŽ  : 
46054   Skupina B 13:00 SK Suchdol n/Luž. SŽ TJ Datels Blatná - SŽ  : 
46053   Skupina B 13:30 HBC Plzeň SŽ SK Pedagog SŽ  : 
neděle, 05.05.2019
46052   Skupina B 13:00 HC Buldoci Stříbro - SŽ HBC Prachatice SŽ  : 
sobota, 11.05.2019
46057   Skupina B 13:00 HBC Plzeň SŽ SK Suchdol n/Luž. SŽ  : 
neděle, 12.05.2019
46056   Skupina B 10:00 HBC Prachatice SŽ TJ Datels Blatná - SŽ  : 
46055   Skupina B 13:00 HC Buldoci Stříbro - SŽ SK Pedagog SŽ  : 
sobota, 18.05.2019
46059   Skupina B 13:00 SK Suchdol n/Luž. SŽ HBC Prachatice SŽ  : 
neděle, 19.05.2019
46060   Skupina B 11:45 TJ Datels Blatná - SŽ SK Pedagog SŽ  : 
46058   Skupina B 13:00 HC Buldoci Stříbro - SŽ HBC Plzeň SŽ  :