Střely na bránuStřely na bránu (38 x) - Tomášek Vojtěch
Obdržené gólyObdržené góly (7 x) - Tomášek Vojtěch
05:16GólGól (1:1) - Neruda MartinPřihrávka Malecha Matyáš
25:35GólGól (4:2) - Chudomel PavelPřihrávka Kovařík Václav , Zelenka Lukáš

Pedagog po vítězné sérii zavítal na hřiště pražské Hostivaře. Otěží se už v čase 1:20 chopili domácí, když se od modré čáry trefil Jiří Vaniš. Pedagog ale na první gól také dlouho nečekal, na 1:1 srovnal Martin Neruda. I přes vyrovnané skóre si ale domácí drželi převahu, kterou potvrdili v deváté minutě střelou Čejky. Jen o chvíli později pak náskok Pražanů navýšil Daniel Krupka. Také z prvního gólu druhé třetiny se těšili domácí, když ve 24. minutě skóroval Vosátka. Pedagogu se opět podařilo rychle odpovědět tečí Chudomela. I přes slibné šance, jako třeba ta Zelenkova, která po gólu přímo volala, se ale budějovické střelecké štěstí na druhém gólu zastavilo. Hostivař naopak před koncem druhé třetiny znovu zvýšila střelou Čejky. Ten potřetí skóroval v úvodu třetí části, na 7:2 navýšil Zyta. Po změně stran měl sice ze hry víc Pedagog, Štoural v brance Hostivaře ale všechny snahy hostí zarazil. Hostivař tak už podesáté obhájila neporazitelnost.