Nábor nových členů

Týmy

Přihlášení

Naši sponzoři

  • eon
  • MH Print
  • starnet
  • Radio Kiss

Print  
Pořadí


Skupina 1-4.místo
Pořadí   Tým Záp V(Vss) P(Pss) Góly+ Góly- Body
1 HBC Plzeň SŽ 6 3 0 3 0 17 14 49
2 HC Buldoci Stříbro - SŽ 6 4 0 2 0 21 9 41
3 HC ŠD Písek - SŽ 6 4 0 2 0 14 14 36
4 SK Suchdol n/Luž. SŽ 6 1 0 5 0 12 27 34
Skupina 5-8.místo
Pořadí   Tým Záp V(Vss) P(Pss) Góly+ Góly- Body
1 Tatran Třemošná - SŽ 6 5 1 0 1 33 10 35
2 TJ Datels Blatná - SŽ 6 5 1 0 1 25 6 26
3 SK Pedagog SŽ 6 2 0 4 0 18 19 19
4 HBC Olymp J.Hradec - SŽ 6 0 0 6 0 1 42 0


sobota, 11.04.2015
36061   1.-4.místo 12:00 SK Suchdol n/Luž. SŽ HC Buldoci Stříbro - SŽ 0 : 3
36060   1.-4.místo 12:30 HBC Plzeň SŽ HC ŠD Písek - SŽ 5 : 0
neděle, 12.04.2015
36062   5.-8.místo 12:00 Tatran Třemošná - SŽ HBC Olymp J.Hradec - SŽ 13 : 0
sobota, 18.04.2015
36065   1.-4.místo 10:00 HC ŠD Písek - SŽ SK Suchdol n/Luž. SŽ 5 : 3
36067 events.png 5.-8.místo 13:00 HBC Olymp J.Hradec - SŽ SK Pedagog SŽ 1 : 4
neděle, 19.04.2015
36066   5.-8.místo 10:00 TJ Datels Blatná - SŽ Tatran Třemošná - SŽ 1 : 2 (ss)
36064   1.-4.místo 13:00 HC Buldoci Stříbro - SŽ HBC Plzeň SŽ 2 : 1
sobota, 25.04.2015
36069   1.-4.místo 10:00 HC ŠD Písek - SŽ HC Buldoci Stříbro - SŽ 2 : 0
neděle, 26.04.2015
36072   1.-4.místo 10:00 HC ŠD Písek - SŽ HBC Plzeň SŽ 3 : 2
36070 events.png 5.-8.místo 12:00 SK Pedagog SŽ Tatran Třemošná - SŽ 2 : 3
sobota, 02.05.2015
36077   1.-4.místo 09:30 SK Suchdol n/Luž. SŽ HC ŠD Písek - SŽ 0 : 3
36074   5.-8.místo 11:00 HBC Olymp J.Hradec - SŽ Tatran Třemošná - SŽ 0 : 6
36076   1.-4.místo 14:00 HBC Plzeň SŽ HC Buldoci Stříbro - SŽ 3 : 2
neděle, 03.05.2015
36075 events.png 5.-8.místo 12:00 SK Pedagog SŽ TJ Datels Blatná - SŽ 0 : 5
pátek, 08.05.2015
36078   5.-8.místo 10:00 Tatran Třemošná - SŽ TJ Datels Blatná - SŽ 3 : 4 (ss)
36079 events.png 5.-8.místo 11:00 SK Pedagog SŽ HBC Olymp J.Hradec - SŽ 8 : 0
sobota, 09.05.2015
36080   1.-4.místo 12:00 SK Suchdol n/Luž. SŽ HBC Plzeň SŽ 6 : 3
36081   1.-4.místo 13:00 HC Buldoci Stříbro - SŽ HC ŠD Písek - SŽ 4 : 1
neděle, 10.05.2015
36063 events.png 5.-8.místo 10:00 TJ Datels Blatná - SŽ SK Pedagog SŽ 4 : 1
sobota, 16.05.2015
36083   5.-8.místo 10:00 HBC Olymp J.Hradec - SŽ TJ Datels Blatná - SŽ 0 : 7
36082 events.png 5.-8.místo 11:00 Tatran Třemošná - SŽ SK Pedagog SŽ 6 : 3
36068   1.-4.místo 11:30 HBC Plzeň SŽ SK Suchdol n/Luž. SŽ 3 : 1
neděle, 17.05.2015
36073   1.-4.místo 13:00 HC Buldoci Stříbro - SŽ SK Suchdol n/Luž. SŽ 10 : 2
sobota, 23.05.2015
36071   5.-8.místo 10:30 TJ Datels Blatná - SŽ HBC Olymp J.Hradec - SŽ 4 : 0