Nábor nových členů

Týmy

Přihlášení

Naši sponzoři

  • eon
  • MH Print
  • starnet
  • Radio Kiss

Print  
Pořadí


Skupina B
Pořadí   Tým Záp V(Vss) P(Pss) Góly+ Góly- Body
1 HBC Prachatice MŽ 10 8 0 1 1 70 15 25
2 HBC Plzeň MŽ 10 8 2 2 0 67 20 22
3 SK Suchdol n/Luž. MŽ 9 7 0 1 1 113 26 22
4 TJ Snack Dobřany MŽ 10 7 0 3 0 58 72 21
5 Tatran Třemošná MŽ 10 5 2 5 0 30 42 13
6 SK Pedagog MŽ 10 2 0 7 1 19 71 7
7 TJ Datels Blatná MŽ 10 1 0 8 1 17 75 4
8 HBC Olymp J.Hradec MŽ 9 1 0 8 0 22 75 3


sobota, 08.09.2018
37004   Sk.B 10:00 SK Suchdol n/Luž. MŽ HBC Olymp J.Hradec MŽ 14 : 1
sobota, 15.09.2018
37003 events.png Sk.B 10:00 HBC Prachatice MŽ SK Pedagog MŽ 9 : 0
37001   Sk.B 11:00 HBC Plzeň MŽ TJ Datels Blatná MŽ 10 : 1
neděle, 16.09.2018
37002   Sk.B 11:00 TJ Snack Dobřany MŽ Tatran Třemošná MŽ 8 : 1
sobota, 22.09.2018
37007   Sk.B 11:00 Tatran Třemošná MŽ HBC Prachatice MŽ 1 : 3
37008   Sk.B 13:00 HBC Plzeň MŽ TJ Snack Dobřany MŽ 16 : 0
neděle, 23.09.2018
37005   Sk.B 10:00 TJ Datels Blatná MŽ HBC Olymp J.Hradec MŽ 4 : 1
37006 events.png Sk.B 15:30 SK Pedagog MŽ SK Suchdol n/Luž. MŽ 0 : 22
sobota, 29.09.2018
37012 events.png Sk.B 10:00 HBC Olymp J.Hradec MŽ SK Pedagog MŽ 1 : 7
37010   Sk.B 13:00 HBC Prachatice MŽ HBC Plzeň MŽ 1 : 2 (ss)
37011   Sk.B 13:00 SK Suchdol n/Luž. MŽ Tatran Třemošná MŽ 13 : 1
neděle, 30.09.2018
37009   Sk.B 11:00 TJ Snack Dobřany MŽ TJ Datels Blatná MŽ 9 : 2
neděle, 07.10.2018
37013 events.png Sk.B 10:00 TJ Datels Blatná MŽ SK Pedagog MŽ 1 : 2
37016   Sk.B 11:00 TJ Snack Dobřany MŽ HBC Prachatice MŽ 1 : 8
37015   Sk.B 14:00 HBC Plzeň MŽ SK Suchdol n/Luž. MŽ 3 : 2 (ss)
sobota, 13.10.2018
37017   Sk.B 12:00 HBC Prachatice MŽ TJ Datels Blatná MŽ 8 : 1
37019   Sk.B 13:00 HBC Plzeň MŽ HBC Olymp J.Hradec MŽ 11 : 4
neděle, 14.10.2018
37018   Sk.B 11:30 SK Suchdol n/Luž. MŽ TJ Snack Dobřany MŽ 30 : 3
37020 events.png Sk.B 14:00 SK Pedagog MŽ Tatran Třemošná MŽ 3 : 4 (ss)
sobota, 20.10.2018
37024   Sk.B 10:00 HBC Prachatice MŽ SK Suchdol n/Luž. MŽ 4 : 5
37022 events.png Sk.B 11:00 HBC Plzeň MŽ SK Pedagog MŽ 5 : 1
neděle, 21.10.2018
37021   Sk.B 10:00 TJ Datels Blatná MŽ Tatran Třemošná MŽ 0 : 9
37023   Sk.B 11:00 HBC Olymp J.Hradec MŽ TJ Snack Dobřany MŽ 5 : 14
sobota, 27.10.2018
37014   Sk.B 12:00 Tatran Třemošná MŽ HBC Olymp J.Hradec MŽ 5 : 4
sobota, 03.11.2018
37028   Sk.B 10:00 Tatran Třemošná MŽ HBC Plzeň MŽ 3 : 2
37026   Sk.B 11:00 HBC Olymp J.Hradec MŽ HBC Prachatice MŽ 1 : 6
neděle, 04.11.2018
37025   Sk.B 11:00 SK Suchdol n/Luž. MŽ TJ Datels Blatná MŽ 18 : 1
37027 events.png Sk.B 14:00 SK Pedagog MŽ TJ Snack Dobřany MŽ 2 : 11
sobota, 10.11.2018
37059 events.png Sk.B 10:00 HBC Prachatice MŽ SK Pedagog MŽ 7 : 1
37057   Sk.B 11:00 HBC Plzeň MŽ TJ Datels Blatná MŽ 10 : 1
neděle, 11.11.2018
37058   Sk.B 11:00 TJ Snack Dobřany MŽ Tatran Třemošná MŽ 2 : 1
sobota, 17.11.2018
37062   Sk.B 10:00 Tatran Třemošná MŽ HBC Plzeň MŽ 1 : 4
37064   Sk.B 11:00 HBC Olymp J.Hradec MŽ HBC Prachatice MŽ 2 : 13
neděle, 18.11.2018
37061   Sk.B 10:00 TJ Datels Blatná MŽ TJ Snack Dobřany MŽ 3 : 4
37063 events.png Sk.B 15:00 SK Pedagog MŽ SK Suchdol n/Luž. MŽ 2 : 8
sobota, 24.11.2018
37065   Sk.B 10:00 HBC Plzeň MŽ TJ Snack Dobřany MŽ 4 : 6
37067   Sk.B 11:00 HBC Prachatice MŽ SK Suchdol n/Luž. MŽ 11 : 1
37068 events.png Sk.B 11:00 HBC Olymp J.Hradec MŽ SK Pedagog MŽ 3 : 1
neděle, 25.11.2018
37066   Sk.B 10:00 TJ Datels Blatná MŽ Tatran Třemošná MŽ 3 : 4 (ss)