Střely na bránuStřely na bránu (32 x) - Stankay Filip
Obdržené gólyObdržené góly (7 x) - Stankay Filip
10:16GólGól (0:1) - Welser MatyášPřihrávka Malecha Matyáš
17:34VyloučeníVyloučení (2.min) - Malecha Matyáš
23:23VyloučeníVyloučení (2.min) - Neruda Martin
40:12VyloučeníVyloučení (2.min) - Psohlavec Tomáš

Budějovické mladší dorostence čekal po roční pauze návrat do soutěže na hřišti Suchdola a podobně jako v píseckém týmu, ani v sestavě Pedagogu nezůstal kámen na kameni. Do branky se postavila posila z mladších žáků Filip Stankay, v čele týmu po loňském odskočení do Písku opět stanul Matyáš Malecha. Jako první se sice gólu v desáté minutě dočkali Budějovičtí, když Malechovu přihrávku poslal do brány Matyáš Welser, zbytek zápasu už ale měli pevně v rukou domácí. Minutu před koncem první části dorovnal skóre David Braun, který znovu slavil už dvacet pět vteřin po začátku druhé třetiny. V devatenácté minutě přidala třetí banku Suchdola Martina Landová, kterou následovali střeli Ondřeje Tečky a Jakuba Laurince. Do závěrečné třetiny tak Suchdolští nastupovali za velmi příznivého stavu 5:1, který už v třicáté třetí minutě opět navyšovala Landová, sedmý zásah domácích pak vstřelil Petr Sládek. Pedagog už se na odpor nezmohl, jediný šrám tak ze suchdolských brankářek zaznamenala v úvodu zápasu Aneta Jiráčková, Aneta Tupá zvládla vstup do sezóny s čistým štítem.