Střely na bránuStřely na bránu (10 x) - Stankay Filip
Obdržené gólyObdržené góly (1 x) - Stankay Filip
04:59GólGól (1:0) - Nechvátal Dominik
05:51GólGól (2:0) - Hucl JiříPřihrávka Malecha Matyáš
14:00GólGól (3:1) - Malecha MatyášPřihrávka Kovařík Václav , Neruda Martin
14:23GólGól (4:1) - Malecha MatyášPřihrávka Stankay Patrik , Hucl Jiří
17:23GólGól (5:1) - Kovařík VáclavPřihrávka Malecha Matyáš , Affenzeller Markus Robert
19:04GólGól (6:1) - Stankay PatrikPřihrávka Chudomel Pavel
20:21GólGól (7:1) - Malecha MatyášPřihrávka Neruda Martin
22:57GólGól (8:1) - Nechvátal DominikPřihrávka Kovařík Václav , Butulová Martina
23:51GólGól (9:1) - Nechvátal DominikPřihrávka Zelenka Lukáš , Malecha Matyáš
29:47GólGól (10:1) - Nechvátal DominikPřihrávka Malecha Matyáš
33:34VyloučeníVyloučení (2.min) - Butulová Martina
34:44Gól v oslabeníGól v oslabení (11:1) - Malecha MatyášPřihrávka Zelenka Lukáš , Neruda Martin
38:34Gól v přesilovceGól v přesilovce (12:1) - Nechvátal DominikPřihrávka Malecha Matyáš , Zelenka Lukáš
41:01GólGól (13:1) - Zelenka LukášPřihrávka Malecha Matyáš
44:37Gól v přesilovceGól v přesilovce (14:1) - Neruda MartinPřihrávka Malecha Matyáš , Hucl Jiří
44:50GólGól (15:1) - Malecha MatyášPřihrávka Affenzeller Markus Robert , Neruda Martin

Českobudějovický Pedagog se do sezóny 2014/2015 držel mezi nejsilnějšími týmy základní skupiny extraligy mladších dorostenců. Omlazený tým ale po roční pauze začal od píky a kvůli pomalému startu spolu s Olympem vstupoval do čtvrtého kola bez bodů. Týmy z konce tabulky ale už od začátku utkání dělil propastný rozdíl. Budějovice už v šesté minutě díky zásahům Dominika Nechvátala a Jiřího Hucla držely dvougólový náskok, narušit jejich soustředění na branku soupeře se hostům nepodařilo ani snížením na 2:1. V čase 14:00 po delší odmlce navázal na gólovou šňůru domácích Matyáš Malecha, který svůj úspěch o dvacet tři vteřin později zdvojnásobil. V druhé třetině vynesl Pedagogu vedení 5:1 Václav Kovařík, šestý gól přidal Patrik Stankay. V jednadvacáté minutě završil hattrick Malecha, zahanbit se nenechal ani Nechvátal, který do konce třetiny navýšil třemi zásahy vedení domácích na 10:1. V úvodu závěrečné části si odpracoval čtvrtý zápis do kanadského bodování i Malecha, popáté skóroval Nechvátal. Zvýšení na 13:1 vynesl Pedagogu zásah Lukáše Zelenky, třiadvacet vteřin před koncem utkání si přisadil i Martin Neruda. Povzbuzeni jeho gólem hráli domácí až do konce a v poslední minutě využili i druhou šanci - pátým zásahem uzavřel konto utkání na 15:1 Malecha.