Datum zápasu: neděle, 13 listopad 2016
Čas zápasu: 12:00

Střely na bránuStřely na bránu (13 x) - Svoboda Daniel
Obdržené gólyObdržené góly (3 x) - Svoboda Daniel
08:22Gól v přesilovceGól v přesilovce (1:0) - Doktor VojtěchPřihrávka Neruda Martin , Malecha Matyáš
10:24Gól v přesilovceGól v přesilovce (2:0) - Malecha MatyášPřihrávka Zelenka Lukáš , Doktor Vojtěch
17:54VyloučeníVyloučení (2.min) - Hucl Jiří
18:33GólGól (3:1) - Doktor VojtěchPřihrávka Neruda Martin , Toman Matěj
25:39GólGól (4:1) - Neruda MartinPřihrávka Grossmann Matyáš , Stankay Patrik
29:35VyloučeníVyloučení (2.min) - Malecha Matyáš
40:07Gól v přesilovceGól v přesilovce (5:3) - Procházka ŠtěpánPřihrávka Neruda Martin
41:32GólGól (6:3) - Neruda MartinPřihrávka Procházka Štěpán
44:39GólGól (7:3) - Malecha MatyášPřihrávka Toman Matěj

Budějovický Pedagog v neděli hostil celek z pražské Palmovky a dosud třetí tým tabulky solidně přehrával, na což Kovo už od začátku utkání reagovalo agresivním stylem hry. První vyloučení zaznamenali Pražané už ve čtvrté minutě, vyloučení Vojtěcha Hejmy v osmé minutě pak potrestal prvním gólem Budějovic Vojtěch Doktor. Také z druhého gólu se radovali domácí, v 11. minutě skóroval Matyáš Malecha. Přestože v úvodu druhé třetiny Ondřej Solar vstřelil první gól Kova, tvrdá hra Pražanů se ještě stupňovala a na trestnou lavici se znovu, tentokrát na deset minut, posadil Vojtěch Hejma. Když ho pak o necelou půlminutu později následoval Stejskal, využili Budějovičtí konečně početní převahy a Vojtěch Doktor si mohl připsat druhý zásah. Desetiminutový trest Hejmy využil v šestadvacáté minutě ještě Martin Neruda, který Pedagogu vydobyl vedení 4:1. V poslední minutě druhé třetiny zdvihl rozhodčí ruku po faulu domácího Malechy a Ondřej Matoušek jej využil zásahem na 4:2. Třetí třetina už zůstala v režii domácího týmu, pátý gól v přesilovce vstřelil Štěpán Procházka, o minutu později skóroval Martin Neruda. Na finálních 7:3 uzavřel skóre Matyáš Malecha.