(0 : 0 : 0 ) (4 : 5 : 2 )

Datum zápasu: neděle, 27 listopad 2016
Čas zápasu: 10:30

Střely na bránuStřely na bránu (12 x) - Stankay Filip
00:28GólGól (0:1) - Kovařík VáclavPřihrávka Affenzeller Markus Robert , Zelenka Lukáš
02:09GólGól (0:2) - Malecha MatyášPřihrávka Neruda Martin
04:31GólGól (0:3) - Neruda MartinPřihrávka Zelenka Lukáš , Affenzeller Markus Robert
05:25GólGól (0:4) - Kovařík VáclavPřihrávka Neruda Martin , Zelenka Lukáš
15:43GólGól (0:5) - Zelenka Lukáš
18:09GólGól (0:6) - Stankay PatrikPřihrávka Chudomel Pavel
21:14Gól v přesilovceGól v přesilovce (0:7) - Affenzeller Markus RobertPřihrávka Zelenka Lukáš , Neruda Martin
21:40GólGól (0:8) - Zelenka LukášPřihrávka Neruda Martin , Malecha Matyáš
28:08GólGól (0:9) - Stankay PatrikPřihrávka Malecha Matyáš , Chudomel Pavel
34:54GólGól (0:10) - Neruda MartinPřihrávka Zelenka Lukáš
35:24GólGól (0:11) - Malecha MatyášPřihrávka Stankay Filip

Poslední kolo před zimní pauzou čekalo minulou neděli na mladší žáky Olympu a Budějovic. Tým z jihočeské metropole se rychle ujal vedení, zásah Václava Kovaříka z osmadvacáté vteřiny doplnil v úvodu třetí minuty na 0:2 Matyáš Malecha. O dvě minuty později se na střídačce hostí slavilo potřetí, tentokrát se střely ujal Martin Neruda. Skóre první části uzavřel na 0:4 druhým gólem Václav Kovařík. Rychlému útoku podlehli hráči Olympu i v úvodu druhé třetiny, kdy pátý gól Pedagogu přidal Lukáš Zelenka, na 0:6 upravil Patrik Stankay. Jen o pár minut později vytrestalo Olymp jediné vyloučení zápasu, když přes domácí obranu přešel Markus Robert Affenzeller. O dvacet vteřin později podruhé skóroval Lukáš Zelenka, pátý gól druhé třetiny pak přidal Patrik Stankay. Ve třetí části pak už jen korigovali skóre na výsledných 0:11 Martin Neruda a Matyáš Malecha. Pedagog tak přezimuje na třetí příčce, na dorostence Olympu po jedenácti kolech zbyla příčka nejnižší.