Střely na bránuStřely na bránu (52 x) - Pícha František
Obdržené gólyObdržené góly (14 x) - Pícha František
11:27VyloučeníVyloučení (2.min) - Nechvátal Dominik
16:53GólGól (1:5) - Malecha MatyášPřihrávka Hucl Jiří
21:38VyloučeníVyloučení (2.min) - Hucl Jiří

Komentář k zápasu:

Tým z pražské Hostivaře započal nedělní utkání proti Pedagogu opravdu bleskově. Už v šestnácté vteřině propálil nového gólmana domácích Píchu Čejka, který se už ve třetí minutě radoval z hattricku. V závěru třetiny po střele Vaniše hosté vedli 4:0, další rychlý gól ale Pedagog překvapil už osmnáct vteřin po startu druhé části, když se znovu trefil Čejka. Budějovičtí se zmohli na odpor až v polovině druhé třetiny, kdy Dostála v brance Hostivaře prostřelil Malecha, dalších gólových přírůstků se už ale domácí nedočkali. Ty naopak začaly opět padat do branky Pedagogu, šestý gól hostů vstřelil od mantinelu obránce Kubeš. Další dva zásahy ještě do konce třetiny přidali Nocar a Zyta. Gólový apetit Hostivaře nebral konce ani v závěrečné části, devátý gól přidal Macek, na 1:10 zvýšil Vosátka, dva góly si připsal Nocar.Připomenout se nezapomněl ani kanonýr z úvodu utkání Čejka, na 1:14 ve prospěch Pražanů upravil deset vteřin před koncem Vaniš