Střely na bránuStřely na bránu (19 x) - Tomášek Vojtěch
Obdržené gólyObdržené góly (2 x) - Tomášek Vojtěch
00:33GólGól (1:0) - Welser MatyášPřihrávka Neruda Martin
02:33VyloučeníVyloučení (2.min) - Welser Matyáš
02:44Gól v oslabeníGól v oslabení (2:0) - Neruda Martin
08:51Gól v přesilovceGól v přesilovce (3:0) - Neruda MartinPřihrávka Malecha Matyáš , Procházka Štěpán
09:46Gól v přesilovceGól v přesilovce (4:0) - Malecha MatyášPřihrávka Procházka Štěpán , Neruda Martin
44:13GólGól (7:2) - Neruda MartinPřihrávka Procházka Štěpán

Tour po jižních Čechách zahájil tým z pražské Palmovky v Českých Budějovicích. Dorostenci Pedagogu získali už v první třetině pohodlný náskok 4:0 díky střelám Matyáše Welsera, Matyáše Malechy a dvěma zásahům Martina Nerudy. Ten pokračoval ve své střelecké jízdě i ve druhé části, kdy zkompletoval hattrick a navýšil vedení Budějovic na 5:0. V šestadvacáté minutě konečně střelecké snahy vyšly i Pražanům, Vojtěcha Tomáška poprvé překonal Vojtěch HejmaMartin Neruda ale nehodlal z vybudovaného náskoku Pedagogu pranic slevit, už po minutě se tak znovu rozezněly domácí tribuny, když navýšil skóre na 6:1. Střela Kova se ujala ještě jednou, v první části závěrečné třetiny skóroval Jakub Opolský. I tentokrát ale budějovický kanonýr našel odpověď – 47 sekund před koncem svou pátou brankou uzavřel výhru Pedagogu na 7:2 Martin Neruda