Čas Událost
Střely na bránuStřely na bránu (16 x) - Pícha František
Obdržené gólyObdržené góly (16 x) - Pícha František
16:49VyloučeníVyloučení (2.min) - Krajánek Matěj
20:48Gól v přesilovceGól v přesilovce (1:0) - Nechvátal DominikPřihrávka Butulová Martina
34:54GólGól (2:0) - Kovařík VáclavPřihrávka Krajánek Matěj
35:20GólGól (3:0) - Neruda Martin
38:00GólGól (4:0) - Chudomel PavelPřihrávka Nechvátal Dominik , Kovařík Václav
41:39VyloučeníVyloučení (2.min) - Krajánek Matěj

Komentář k zápasu:

Budějovický Pedagog v neděli přivítal tým Písku, který zatím s devíti body držel na domácí mírný náskok. Utkání začalo opatrně, přičemž největší šanci první třetiny zaznamenal až v poslední vteřině Matyáš Malecha, jehož střelu ale odrazilo břevno. V druhé části se činili před brankou i hosté, střely z holí Hrnečkové a Hnyka ale budějovický gólman František Pícha bez zaváhání zlikvidoval. To se v jedenadvacáté minutě už nepodařilo Ondřeji Baušovi v brance hostí, když Martina Butulová zpoza branky nahrála Dominiku Nechvátalovi, který konečně otevřel skóre zápasu. Skóre 1:0 pak vydrželo až do závěrečné části i přes snahy Muchla a Šimůnka ze strany Písku a Nerudy před brankou Bauše. Písku se ani přes úporné snahy Čapka a Šimůnka ve třetí třetině nedařilo vyrovnat. Naopak Budějovickým se před brankou hostí začalo opět dařit. Druhý gól si připsal po nenápadném nahození Matěje Krajánka Václav Kovařík, za šestadvacet vteřin už Pedagog vedl 3:0 po zásahu Martina Nerudy. Na konečných 4:0 pak skóre upravil Pavel Chudomel. Utkání komentoval trenér poraženého Písku Tomáš Bárta: “Neodehráli jsme špatné utkání, výsledek je pro nás moc krutý. Ve druhé třetině jsme měli několik tutovek, ale když tohle nedáme, nemůžeme vyhrát. Po třetím gólu domácích už jsme sílu na zvrat neměli.”