Střely na bránuStřely na bránu (14 x) - Stankay Filip
Obdržené gólyObdržené góly (1 x) - Stankay Filip
06:45GólGól (1:1) - Silný MichalPřihrávka Malecha Matyáš , Neruda Martin
11:41GólGól (1:2) - Neruda MartinPřihrávka Welser Matyáš
37:58GólGól (1:3) - Silný MichalPřihrávka Procházka Štěpán
39:52GólGól (1:4) - Silný MichalPřihrávka Neruda Martin
40:17GólGól (1:5) - Zelenka LukášPřihrávka Hucl Jiří

Horalové a dorostenci Pedagogu svedli v neděli hned dvě bitvy v rámci skupiny o umístění. Už v prvním utkání jednoznačně dominoval tým Budějovic, který vyslal na domácí branku čtyřicet střel oproti dvanácti, kterými se pokusili Horalové ohrozit gólmana Filipa Stankaye. Přesto se jako první mohli radovat domácí, když ve třetí minutě poslal míček do budějovické branky David Zimandl. Pro Horaly to nicméně byla radost poslední, Pedagog se v sedmé minutě chopil otěží díky zásahu Michala Silného a do konce utkání je nepustil. Ještě v první třetině poslal Pedagog do vedení Martin Neruda, další četné výpady Budějovic ale narážely na výborného Matouše Turka, který odrazil celých 55 střel. V druhé polovině třetí třetiny se Budějovičtí konečně za jeho záda probojovali, Michal Silný přidal rychlé dva góly a zaznamenal tak hattrick. Finální gól na 1:5 pak o necelou půlminutu později vstřelil Lukáš Zelenka.