Střely na bránuStřely na bránu (16 x) - Tomášek Vojtěch
Obdržené gólyObdržené góly (1 x) - Tomášek Vojtěch
04:32VyloučeníVyloučení (2.min) - Krajánek Matěj
10:53GólGól (1:1) - Zelenka LukášPřihrávka Neruda Martin , Chudomel Pavel
14:42GólGól (1:2) - Nechvátal DominikPřihrávka Krajánek Matěj
20:37Gól v přesilovceGól v přesilovce (1:3) - Nechvátal DominikPřihrávka Stankay Patrik
24:13GólGól (1:4) - Stankay PatrikPřihrávka Nechvátal Dominik
24:47GólGól (1:5) - Chudomel PavelPřihrávka Zelenka Lukáš
38:41GólGól (1:6) - Chudomel PavelPřihrávka Zelenka Lukáš
43:15GólGól (1:7) - Chudomel PavelPřihrávka Malecha Matyáš , Zelenka Lukáš

Výjezd za hranice Jihočeského kraje v neděli čekal také českobudějovický Pedagog. Utkání s Jihlavou i přes znatelnou převahu Pedagogu otevřel až v deváté minutě domácí Teodor Herman, na jeho střelu ale do konce první části stačili zareagovat Lukáš Zelenka a Dominik Nechvátal, kteří do druhé třetiny zařídili Pedagogu vedení 1:2. V jedenadvacáté minutě využil Dominik Nechvátal přesilovku a protlačil za záda Martina Košťála třetí zásah pro Pedagog. Budějovičtí se mohli obzvlášť radovat z pětadvacáté minuty utkání, kdy nejdříve skóroval Patrik Stankay, o dvaatřicet vteřin později pak na 1:5 zvýšil Pavel Chudomel. Tomu se dařilo i v závěrečné části, kdy dvěma góly uzavřel hattrick i výhru Pedagogu poměrem 1:7.