Střely na bránuStřely na bránu (14 x) - Svoboda Daniel
Obdržené gólyObdržené góly (1 x) - Svoboda Daniel
13:25VyloučeníVyloučení (2.min) - Holý Matyáš
17:47VyloučeníVyloučení (2.min) - Doktor Vojtěch
25:57Gól v přesilovceGól v přesilovce (0:1) - Doktor VojtěchPřihrávka Neruda Martin , Silný Michal
26:55VyloučeníVyloučení (2.min) - Mazanec Jan
27:22GólGól (0:2) - Doktor VojtěchPřihrávka Neruda Martin
44:47VyloučeníVyloučení (2.min) - Doktor Vojtěch

Postupové naděje nicméně výhrou v Prachaticích podpořil českobudějovický Pedagog. Domácí Horalové sice zaznamenali o dvacet střel na bránu méně než Budějovice, obrana v čele s výborným Matoušem Turkem ale proti posílenému Pedagogu předvedla obdivuhodné výkony. Bezbrankový stav vydržel až do prvních minut druhé třetiny, kdy se v rozpětí necelých dvou minut trefil budějovický Doktor za přispění Nerudy. Svobodu v brance Pedagogu se Horalům podařilo překonat až v třetí části, a to střelou Keresteše. Prachatičtí udržovali domácí publikum v napětí až do posledních vteřin, vytoužené vyrovnání ale nepřišlo. Pedagog si tak připsal první z vítězství potřebných k postupu do play-off.