Datum zápasu: sobota, 21 listopad 2015
Čas zápasu: 13:00

Střely na bránuStřely na bránu (20 x) - Dobrovolný Zdeněk
Obdržené gólyObdržené góly (1 x) - Dobrovolný Zdeněk
02:58Gól v přesilovceGól v přesilovce (1:0) - Dlugoš ml. MilanPřihrávka Bárta Adam , Pavlík Tomáš
09:12Gól v přesilovceGól v přesilovce (2:0) - Dlugoš ml. MilanPřihrávka Bárta Ondřej , Staněk Dalibor
11:53VyloučeníVyloučení (2.min) - Staněk Dalibor
13:46VyloučeníVyloučení (2.min) - Dlugoš ml. Milan
21:00GólGól (3:0) - Hejl Zdeněk
29:02GólGól (4:1) - Smudek MatoušPřihrávka Kolář Pavel
31:54GólGól (5:1) - Kolář PavelPřihrávka Lavička Radim , Smudek Matouš
33:11GólGól (6:1) - Bárta OndřejPřihrávka Hejl Zdeněk , Pavlík Tomáš
39:47Gól v přesilovceGól v přesilovce (7:1) - Bárta OndřejPřihrávka Pavlík Tomáš , Bárta Adam
40:42VyloučeníVyloučení (TS) - Staněk Dalibor
41:55GólGól (8:1) - Bárta AdamPřihrávka Pavlík Tomáš , Šimoník Michal

Nováčkovi z Blatné jako by poslední týdny docházel dech. Datlové měli do soutěže povedený start a pohybovali se v horní polovině tabulky. Porážka s Pedagogem však byla již šestou v řadě, což znamená propad na současné sedmé místo. Lídr tabulky si již v první části dokázal vypracovat dvoubrankové vedení. Ve druhé třetině přidali domácí další dvě branky, hosté alespoň korigovali. To však byla první a zároveň poslední radost Datlů v tomto zápase. Naopak domácí ve třetí třetině přidali další čtyři branky a potvrdili své postavení na čele tabulky.