00:45GólGól (1:0) - Kolář PavelPřihrávka Dlugoš ml. Milan , Pavlík Tomáš
01:41GólGól (2:0) - Janeček MartinPřihrávka Hejl Zdeněk
07:39GólGól (3:0) - Bárta OndřejPřihrávka Dlugoš ml. Milan , Bárta Adam
09:36VyloučeníVyloučení (2.min) - Dlugoš ml. Milan
14:11GólGól (4:0) - Malecha MatyášPřihrávka Kolář Pavel , Dlugoš Václav
16:02VyloučeníVyloučení (2.min) - Dlugoš ml. Milan
18:08VyloučeníVyloučení (2.min) - Bárta Ondřej
26:01GólGól (5:0) - Malecha MatyášPřihrávka Dlugoš ml. Milan , Hejl Zdeněk
26:27GólGól (6:0) - Malecha MatyášPřihrávka Dlugoš Václav , Hejl Zdeněk
27:41VyloučeníVyloučení (2.min) - Kadoun Tomáš
33:54GólGól (7:1) - Pavlík Tomáš

Komentář k zápasu:

Pedagog vykročil do nové sezóny vysokým vítězstvím s Pivními Hvězdami. Pod to se podepsal výraznou měrou Matyáš Malecha, jenž zaznamenal čistý hattrick. O vítězstvích domácích rozhodla prakticky již první třetina, ve které českobudějovický celek zaznamenal čtyři branky a bylo po zápase.

Vysoké vítězství komentoval kapitán Pedagogu Tomáš PavlíkV sobotu se na Pedagogu zahajovalo ve slovnostním hávu a sluší se všem zúčastněným a všem organizátorům na tomto místě poděkovat. Nové logo, nové dresy, nové trenky, nová sezóna a starý známý soupeř. Po první třetině, která skončila 4:0 bylo prakticky rozhodnuto a do konce střetnutí jsme si zápas hlídali. Za zmínku stojí dobrý výkon našeho mládežnického reprezentanta M.M. , který zaznamenal hattrick a já doufám, že půjde ve šlépějích ikon Pedagogu jakými byli třeba M. K , P.T ,M.C , M.P a nebo M.K.