Střely na bránuStřely na bránu (23 x) - Bílý Tomáš
    Střely na bránuStřely na bránu (10 x) - Davídek Petr
    Obdržené gólyObdržené góly (3 x) - Bílý Tomáš
    Obdržené gólyObdržené góly (1 x) - Davídek Petr
    11:34GólGól (1:1) - Bárta OndřejPřihrávka Dlugoš ml. Milan , Bárta Adam
    14:20VyloučeníVyloučení (2.min) - Talíř Jaroslav
    19:30VyloučeníVyloučení (2.min) - Selinger Martin
    20:49VyloučeníVyloučení (2.min) - Šimoník Michal
    23:45VyloučeníVyloučení (2.min) - Bárta Ondřej
    28:05VyloučeníVyloučení (2.min) - Pech Jan
    28:41VyloučeníVyloučení (2.min) - Dlugoš ml. Milan
    31:28VyloučeníVyloučení (2.min) - Bárta Adam
    41:38Gól v přesilovceGól v přesilovce (2:3) - Kolář PavelPřihrávka Bárta Adam , Lavička Radim

Skóre utkání otevřel David Šperl, jenž napřáhnul kousek za polovinou a jeho dělovka se zastavila až v síti Bílého branky - 0:1. Domácí ale ještě do přestávky přispěchali s odpovědí, když se prosadil starší z bratrské dvojice Bártů Ondřej - 1:1. Vedení vrátil Betonově v čase 22:34 Vladimír Papež, jehož vyslal do samostatného úniku Janeček, a kapitán Betonářů si počínal chladnokrevně - 1:2. Ještě veseleji bylo na hostující střídačce o tři minuty později. To znovu pálil z velké dálky David Šperl a ani tentokrát gólman Bílý nestačil zareagovat - 1:3. Brankář Pedagogu následně přepustil místo kolegovi Davídkovi. Na začátku závěrečné části pomohla Jílkovi po střele jednoho z domácích hráčů tyč, Pedagog se kontaktní branky ale přeci jen dočkal. V čase 41:38 mířil přesně Pavel Kolář a zadělal na drama - 2:3. To se ale nekonalo, při power-play domácích totiž definitivně pojistil vítězství Betonovy Jan Fučík - 2:4. Betonáři tak vrátili Pedagogu podzimní porážku a jsou teprve druhým celkem, který ho v letošní sezoně dokázal porazit.

Střelec dvou branek David Šperl hodnotil utkání slovy: Na rozdíl od domácích jsme hráli disciplinovaně, svoji hru a zaslouženě slavíme tři body. Z naší strany šlo o parádně odmakaný zápas podpořený výborným Tomášem Jílkem v naší brance. Pochvalu zaslouží také rozhodčí.

Gólmana Betonovy chválil také obránce David Ivančov: Musím Jílase pochválit, odchytal super zápas a velkou měrou nám pomohl k vítězství.

Za Pedagog hodnotil utkání kapitán Tomáš Pavlík: Hrálo se myslím si pěkné bojovné utkání, kde oproti podzimu byli šťastnější hráči Betonovy. Musím klukům poděkovat za předvedený výkon. Hlavně práce do obrany mi dnes až na drobné detaily dělala radost. Je vidět, že když máme kvantitu, kvalita se dostaví. Pořád si dobírám dva borce z obrany, avšak dnes musím jejich výkon vyzdvihnout, takže Shea Selingere a P.K. Lavičko jen tak dál !!!!

Autor komentáře: Petr Kaše