Střely na bránuStřely na bránu (38 x) - Bílý Tomáš
Obdržené gólyObdržené góly (4 x) - Bílý Tomáš
01:54VyloučeníVyloučení (2.min) - Míšek Patrik
08:27VyloučeníVyloučení (2.min) - Bárta Ondřej
21:50GólGól (1:1) - Bárta OndřejPřihrávka Pavlík Tomáš , Dlugoš ml. Milan
35:50GólGól (3:3) - Bárta AdamPřihrávka Pavlík Tomáš
36:05VyloučeníVyloučení (2.min) - Bárta Ondřej
40:15VyloučeníVyloučení (2.min) - Bárta Ondřej
44:37VyloučeníVyloučení (2.min) - Míšek Patrik
45:00VyloučeníVyloučení (2.min) - Pech Jan

Také druhý semifinálový souboj nabídl nelítostnou bitvu až do závěrečných vteřin. Na úvodní branku se muselo čekat do 17. minuty. To předvedl individuální akci Ivančov, následně našel přesně hokejku Petra Janečka a ten si věděl rady - 1:0. Hosté ale v čase 21:50 srovnali zásluhou Ondřeje Bárty krok a za dalších 32 vteřin už vedli - 1:1Milan Dlugošz rohu hřiště nahodil balónek směr branka a ten se od Hlaváčovo betonů odrazil nešťastně do sítě - 1:2. Ani Pedagogu ale vedení dlouho nevydrželo. Ivo Gallistl dostal ve 24. minutě nabito mezi kruhy a jeho projektil se zastavil až za zády Bílého - 2:2. O pět minut později bylo na domácí střídačce ještě veseleji. Petr Janeček zkusil stejnou "fintu" jako hostující Dlugoš, nahodil balónek z nulového úhlu a Bílý si ho srazil do vlastní branky - 3:2.

Hosté i tentokrát dokázali najít odpověď, když se v čase 35:30 prosadil Adam Bárta - 3:3. Za 35 vteřin ale druhý z bratrské dvojice Bártů Ondřej oslabil svůj tým, kdy byl vyloučen na 2 minuty za sekání a Betonáři nabídnutou přesilovkou nepohrdli. David Šperl napřáhl ve středním pásmu a jeho nechytatelná dělovka málem protrhla síť Bílého branky - 4:3. V samotném závěru dostal také Pedagog výhodu přesilové hry, kterou navíc umocnil odvoláním gólmana. Betonáři v čele s Hlaváčem ale bránili důsledně a pozorně a změnu skóre nepřipustili. Betonova tak stoprocentně využila výhodu domácího prostředí a příští týden může oslavit postup do finále.

Víkendové zápasy hodnotil dosavadní kat Pedagogu Petr Janeček, jenž si v osobních statistikách polepšil o čtyři vstřelené branky: Oba zápasy jsme byli lepším celkem, nejsme ale schopní odskočit na větší brankový rozdíl. V koncovce se zatím hodně trápíme. Musím pochválit gólmana Pedagogu Bílého, který zatím chytá velice dobře.