Střely na bránuStřely na bránu (20 x) - Dobrovolný Zdeněk
14:27GólGól (0:1) - Malecha MatyášPřihrávka Janeček Martin
19:00GólGól (0:2) - Dlugoš ml. MilanPřihrávka Bárta Ondřej
22:22VyloučeníVyloučení (2.min) - Bárta Ondřej
28:36VyloučeníVyloučení (2.min) - Staněk Dalibor
36:43GólGól (0:3) - Bárta AdamPřihrávka Staněk Dalibor
36:49VyloučeníVyloučení (2.min) - Dlugoš Václav
43:19VyloučeníVyloučení (2.min) - Selinger Martin
44:07Gól v oslabeníGól v oslabení (0:4) - Dlugoš ml. MilanPřihrávka Bárta Ondřej

Pedagog napravil debakl z minulého utkání s Prachaticemi a z Vltavy si odváží tři body. Hosté šli do vedení na konci první části. Ve druhé třetině přidali další branku a když hned z kraje závěrečného dějství Devianti inkasovali potřetí, bylo rozhodnuto. Pedagog své vedení v závěru ještě pojistil čtvrtou branku.

Zápas z pohledu Deviantů hodnotil zraněný útočník Radek Khuebach: Zápas jsme prohráli zcela zaslouženě, první gól jsme dostali asi 20 vteřin před koncem první třetiny po neuvěřitelné chybě jednoho z našich obránců. Do poloviny utkání jsme stačili, ale postupem času to bylo horší, jako už tradičně tuto sezónu. Každopádně ve druhé třetině jsme koupili opět jeden z laciných gólů - 2:0 a dá se řict, že bylo hotovo. Sice jsme dali ještě tyčku a spálili jednu velkou šanci, ale branku jsme nevstřelili. Třetí třetina, další kus. Několik šancí, včetně té největší, kdy byl nás hráč sám před brankou, jsme opět nedali. Ke konci jsme lovili ještě jeden v naší přesilovce a konec. Vyhrál lepší tým dnes.

Svůj komentář přidal také kapitán Deviantů Zdeněk Hruška: Na zelené údolí se nás moc nesešlo. Počítali jsme s tím, že díky špatnému počasí se na to Pedák vys--e,jak je jejich zvykem a snadno vyhrajeme, bohužel nic.

Za vítěze hodnotil utkání kapitán Tomáš Pavlík: V sobotu na Vltavě se hrálo konečně v rozumný čas, avšak my jsme celý zápas jakoby spali. Náš výkon nebyl optimální, ale díky výkonu brankáře, který zavřel bránu, jsme dokráčeli k pohodlnému vítězství!