Střely na bránuStřely na bránu (32 x) - Bílý Tomáš
Obdržené gólyObdržené góly (3 x) - Bílý Tomáš
04:56VyloučeníVyloučení (2.min) - Staněk Dalibor
12:58VyloučeníVyloučení (2.min) - Smudek Matouš
19:04Gól v přesilovceGól v přesilovce (1:1) - Bárta OndřejPřihrávka Pavlík Tomáš , Bárta Adam
31:15VyloučeníVyloučení (2.min) - Dlugoš ml. Milan
43:34GólGól (2:3) - Hejl ZdeněkPřihrávka Janeček Martin , Pavlík Tomáš

Komentář k zápasu:

Také druhé nadstavbové měření sil s Pedagogem skončilo vítězstvím Betonářů. Po úvodní bezbrankové části poslal Betonovu v 17. minutě do vedení Lukáš Sumerauer, jehož nahození překvapilo Bílého a skončilo v síti - 0:1. Uplynuly tři minuty a bylo vyrovnáno. Domácí dostali výhodu přesilové hry, která trvala pouhých pět vteřin. Pavlíkovo střelu odraženou od zadního mantinelu uklidil za Hlaváče Ondřej Bárta - 1:1. Ještě do přestávky ale vrátil vedení na stranu Betonovy opět Lukáš Sumerauer, který byl důrazný na brankovišti - 1:2.

Ještě veseleji bylo na hostující střídačce 79 vteřin po začátku závěrečné části. Papež vyhrál čistě vhazování na Davida Ivančova, jenž přízemní ranou z první prostřelil Bílého - 1:3. Domácí zadělali na drama minutu a půl před třetí sirénou zásluhou důrazného Zdeňka Hejla2:3. Komplikace ale odmítl 21 vteřin před koncem Miloslav Klíma, jenž potrestal zaváhání Bílého a definitivně rozhodl o vítězství Betonovy - 2:4. Betonova má tak před posledním utkáním nadstavby jistotu, že do play-off půjde nejhůře (s velkou pravděpodobností) z druhého místa. Zde se, stejně jako loni, na 99% utká s vltavskými Devianty.