Střely na bránuStřely na bránu (31 x) - Dobrovolný Zdeněk
Obdržené gólyObdržené góly (1 x) - Dobrovolný Zdeněk
07:12GólGól (0:1) - Bárta OndřejPřihrávka Dlugoš ml. Milan , Pavlík Tomáš
16:37GólGól (0:2) - Staněk DaliborPřihrávka Kolář Pavel
18:14GólGól (0:3) - Bárta AdamPřihrávka Dlugoš ml. Milan , Pech Jan
27:17GólGól (1:4) - Pavlík TomášPřihrávka Dlugoš ml. Milan , Bárta Adam
31:09VyloučeníVyloučení (2.min) - Staněk Dalibor
34:00GólGól (1:5) - Lavička RadimPřihrávka Pavlík Tomáš , Janeček Martin
35:03GólGól (1:6) - Dlugoš ml. MilanPřihrávka Bárta Adam
36:06VyloučeníVyloučení (2.min) - Kolář Pavel
38:58Gól v přesilovceGól v přesilovce (1:7) - Pech JanPřihrávka Lavička Radim , Hejl Zdeněk

Pedagog letos poprvé inkasoval, ale ani to mu náladu nepokazilo a z Pluhova Žďáru si odváží tři body. Českobudějovický celek nakročil za vítězstvím již v první části, ve které si dokázal vypracovat jednobrankové vedení. Hosté své vedení průběžně navyšovali, a přesto, že Pivní Hvězdy se staly prvním celkem, který dokázal vyzrát na obranu Pedagogu, ve zbývajících dvou třetinách nastřílel Pedagog shodně tři branky a odváží si jednoznačné vítězství.
Vítězství komentoval kapitán Pedagogu Tomáš Pavlík: Na horké půdě Pivních Hvězd jsme nezačali dobře a kdyby to bylo po deseti minutách tři nula, nemohl se nikdo divit. Můžeme akorát poděkovat nemohoucnosti domácích střelců. Poté jsme si k tomu něco řekli, začali jsme si více všímat soupeřovo bukaře a začalo se vše vyvíjet podle našich not. I papiňák v naší brance poté trochu upustil páru a z červený risky tlak klesl v jeho podání do uspokojivé žluté fáze. Ještě stojí za zmíku, že domácích bylo pouze sedm a nejsem si jist, jak by to dopadlo, kdyby byli v plné palbě.