Střely na bránuStřely na bránu (38 x) - Bílý Tomáš
Obdržené gólyObdržené góly (3 x) - Bílý Tomáš
02:57VyloučeníVyloučení (2.min) - Bárta Adam
06:29GólGól (1:1) - Bárta Adam
13:15VyloučeníVyloučení (2.min) - Dlugoš ml. Milan
19:07GólGól (2:3) - Hejl ZdeněkPřihrávka Selinger Martin
21:29VyloučeníVyloučení (2.min) - Dlugoš Václav
25:23Gól v přesilovceGól v přesilovce (3:3) - Staněk DaliborPřihrávka Kolář Pavel , Dlugoš Václav
27:19VyloučeníVyloučení (2.min) - Bárta Adam
31:10VyloučeníVyloučení (2.min) - Šimoník Michal
32:59Gól v oslabeníGól v oslabení (4:3) - Bárta AdamPřihrávka Dlugoš ml. Milan
38:52VyloučeníVyloučení (2.min) - Šimoník Michal

Betonova šla do vedení hned z kraje utkání, kdy se behkendovou kličkou prezentovalMiloslav Klíma - 1:1. Pedagog odpověděl v sedmé minutě zásluhou Adama Bárty, jenž plácnul ze vzduchu do balónku a ten skončil nad ramenem Hlaváče - 1:1. Do šaten přesto odcházeli spokojenější hosté. Minutu a půl před první přestávkou jim vyšla přesilovka na jedničku, kdy Sumerauer ideálně vyzval ke skórování Vladimíra Papeže - 1:2.

V čase 18:43 se mezi kruhy dokázal uvolnit David Šperl a jeho následnou střelu zastavila až síťka domácí branky - 1:3. Za svou oslavu však obdržel desetiminutový osobní trest a hosté tak nemohli se svým nejproduktivnějším hráčem po většinu druhého dějství počítat. Navíc za 24 vteřin tečoval nahození Selingera Zdeněk Hejl a bylo to opět pouze o branku - 2:3. Vedení Betonovy smazal při přesilové hře Dalibor Staněk, jehož ne-příliš tvrdá, ale zato přesná, střela skončila za zády Hlaváče - 3:3.

Rozhodující moment přišel hned na začátku třetí části. Sumerauer nejprve pálil v přesilovce do tyče, aby o pár vteřin později jemně tečoval střelu Adama Bárty nad rameno bezmocného Hlaváče - 4:3. Dokonalý obrat domácího celku. Betonáři přidali na obrátkách a také s pomocí přesilových her si vypracovali několik tutovek, ale domácí obrana v čele s Bílým odolávala. A když už se Klímovi podařilo domácího gólmana překonat, zaskočil za něj v brankovišti jeden z obránců. Pedagog bránil své těsné vedení, soustředil se především na obranu a vyrážel k rychlým brejkům. Hlaváč tak musel řešit několik ošemetných situací, ale se všemi si dokázal poradit. V závěru to ještě Betonova zkusila v šesti, ale vyrovnat se jí nepodařilo. Pedagog tak jako první celek v letošním ročníku dokázal Betonáře porazit,

Betonáři k první prohře na svém webu uvedli: Nezbývá nám než Pedagogu pogratulovat a věřit, že se nám podaří nastartovat další sérii. Třeba již příští týden v Písku

Kapitán Pedagogu Tomáš Pavlík chválil oba brankáře svého mužstva: V neděli to byla jiná káva a proti "Všem Hvězdám" jsme podali všichni do jednoho parádní výkon a vybojovali velmi cenné vítězství. Velice mě těší, že jak Big black hole ( Z. Dobrovolný), tak White (T. Bílý) chytají opravdu parádně a doufám, že jim forma vydrží.