05:39VyloučeníVyloučení (2.min) - Bárta, Ondřej
06:11VyloučeníVyloučení (2.min) - Hejl, Zdeněk
22:25GólGól (1:3) - Vochozka, StanislavPřihrávka Bílek, David
22:59VyloučeníVyloučení (2.min) - Míšek, Patrik
22:59Vyloučení - vyššíVyloučení - vyšší (10.min) - Míšek, Patrik
26:22VyloučeníVyloučení (2.min) - Bárta, Ondřej
26:22Vyloučení - vyššíVyloučení - vyšší (10.min) - Bárta, Ondřej
26:22Vyloučení - vyššíVyloučení - vyšší (5.min) - Bárta, Adam
26:22Vyloučení - OKVyloučení - OK (OK) - Bárta, Adam
32:18VyloučeníVyloučení (2.min) - Kadoun, Tomáš
43:10VyloučeníVyloučení (2.min) - Vochozka, Stanislav

Komentář k zápasu:
Výtečný vstup do druhého čtvrtfinálového utkání zažili hokejbalisté Betonovy. Ti v čase 7:57 vedli o tři branky, což nakonec rozhodlo. Nutno podotknout, že k pohodlnému náskoku Betonářům pomohli sami domácí svou nedisciplinovaností.
Již ve 3. minutě napřáhl od modré Martin Krotký a jeho dělovka s přispěním břevna zapadla za bezmocného Bílého - 0:1. Krotký tak navázal na dva zásahy z předchozího víkendu,avšak o pár vteřin později pro něj utkání skončilo. Ondřej Bárta v souboji před Hlaváčem trefil Krotkého hokejkou, čímž mu způsobil zlomeninu nosu a několik stehů na levém obočí. Za krvavý faul obdržel Bárta 2+2 minuty a Betonáři nabídnutou přesilovkou nepohrdli. První trest zrušil již po třinácti vteřinách Petr Janeček, jehož střelu tečoval jeden z domácích hráčů mimo dosah Bílého - 0:2. Pokračující přesilovku Betonovy Betonovy ještě umocnil Hejl, jenž byl vyloučen za podražení, a Betonova měla k dispozici výhodu dvou mužů v poli. Tu využil Miloslav Klíma, kdy po krásné kombinaci s Fučíkem zakončoval do prázdné branky - 0:3. Snový start Betonovy, naopak šok na straně domácích.
Ve druhé části domácí přidali na obrátkách a Betonáři, hrající již bez zraněných Krotkého s Tolarem, se museli často bránit domácím útokům. Hlaváč byl však pozorný a to i při několika přesilovkách domácího celku, včetně té dvojnásobné. Domácí se přeci jen dočkali ve 23.minutě, když Stanislav Vochozka prakticky z nulového úhlu překvapil Hlaváče a procedil balónek do sítě - 1:3.
V závěrečné části si Betonova hlídala své vedení a nepřipouštěla žádné komplikace. Domácí se již na nic nezmohli a na branku Hlaváče vyslali pouhých šest střel, se kterými si gólman Betonovy bez větších problémů poradil. V závěru se navíc domácí opět provinili proti pravidlům a další, celkově již třetí přesilovkový zásah v utkání, zaznamenal dělovkou od modré čáry mladíček Dominik Novotný - 1:4.