Střely na bránuStřely na bránu (22 x) - Dobrovolný Zdeněk
Obdržené gólyObdržené góly (3 x) - Dobrovolný Zdeněk
02:11GólGól (0:1) - Bárta AdamPřihrávka Dlugoš ml. Milan
05:42GólGól (0:2) - Hejl ZdeněkPřihrávka Vochozka Stanislav
06:25GólGól (0:3) - Bárta OndřejPřihrávka Bárta Adam , Dlugoš ml. Milan
08:10Gól v přesilovceGól v přesilovce (0:4) - Bárta OndřejPřihrávka Bárta Adam , Pavlík Tomáš
10:51GólGól (0:5) - Kolář PavelPřihrávka Vochozka Stanislav , Plemátl Pavel
11:29VyloučeníVyloučení (2.min) - Dlugoš ml. Milan
13:46VyloučeníVyloučení (2.min) - Bárta Ondřej
23:06VyloučeníVyloučení (2.min) - Bárta Ondřej
25:26Gól v přesilovceGól v přesilovce (0:6) - Hejl ZdeněkPřihrávka Dlugoš Václav , Kolář Pavel
29:34VyloučeníVyloučení (2.min) - Vochozka Stanislav
29:56VyloučeníVyloučení (2.min) - Bárta Adam
33:35GólGól (0:7) - Kolář PavelPřihrávka Dlugoš Václav , Hejl Zdeněk
37:34GólGól (1:8) - Janeček MartinPřihrávka Pavlík Tomáš , Bárta Adam
38:31GólGól (1:9) - Hejl ZdeněkPřihrávka Dlugoš Václav
42:19GólGól (2:10) - Hejl ZdeněkPřihrávka Dlugoš Václav , Kolář Pavel

Táborským hráčům vstup do nového ročníku vůbec nevyšel. Po úvodní výhře se Zliví prohráli již počtvrté v řadě a v devítičlenné tabulce jim patří předposlední osmá příčka. Stejně jako minulý týden s Betonovou nevyšel táborským vstup do utkání. Pedagog během prvních patnácti minut nastřílel pět branek a bylo rozhodnuto. Domácí se začali prosazovat až v závěrečném dějství, na jakýkoliv zvrat ale již bylo pozdě.

Kapitán Pedagogu Tomáš Pavlík byl tentokrát naprosto spokojený: Po bídném výkonu z minulého týdne jsem se malinko obával zápasu v Táboře, jenže kluci mne vyvedli z omylu a za první třetinu nasázeli do soupeřovy branky pět gólů, což prakticky rozhodlo. Domácí se sice nevzdávali a bojovali celých 45 minut, avšak my v bráně měli big black houla (Z. Dobrovolný), který podal spolehlivý výkon a v útoku zeleného wíra, který zaznamenal čtyři branky.

Za poražený celek hodnotil utkání zkušený obránce Tomáš GärtnerLetos jsou našim problémem začátky utkání, což se potvrdilo i při zápase s Pedagogem. Soupeř dokázal využít nabídnuté šance, stav byl po první třetině 0:5 a bylo tak prakticky po zápase. Druhá třetina se vyrovnala a výsledkem byl jediná branka a to opět z hole hostů. Závěrečná třetina nabídla branek nejvíce a tak se i nám zásluhou Špaleho proměněného samostatného úniku, Šuléřovo dorážkou z prostoru před brankovištěm a Portlovo střelou z mezikruží, podařilo alespoň trochu zmírnit porážku. Soupeř hrál dobře, jednoduše a patří mu gratulace za vítězství.