Střely na bránuStřely na bránu (34 x) - Dobrovolný Zdeněk
Obdržené gólyObdržené góly (4 x) - Dobrovolný Zdeněk
24:58VyloučeníVyloučení (2.min) - Bárta Adam
27:07VyloučeníVyloučení (2.min) - Bílek David
27:55VyloučeníVyloučení (2.min) - Bárta Adam
35:38Gól v přesilovceGól v přesilovce (3:1) - Bílek DavidPřihrávka Bárta Adam , Malecha Matyáš
40:27Gól v přesilovceGól v přesilovce (4:2) - Bárta OndřejPřihrávka Kvítek David , Pavlík Tomáš

Domácímu Švantláku se povedl vstup do utkání, kdy již ve 2. minutě otevřel skóre Ondřej Gába po přihrávce Habarta. Ještě do přestávky se navíc prosadil sám Marek Habart. Druhá část branky nepřinesla, v poslední třetině se jich však slušně zaplněná Orange aréna znovu dočkala. Nejprve navýšil vedení domácích Lukáš Volf. Hosté se zakrátko poprvé prosadili při přesilovce zásluhou Davida Bílka, ale domácí rychle přispěchali s odpovědí z hole Jakuba Kováře, jenž překonal Dobrovolného počtvrté. Poslední slovo měli hosté, když další přesilovku využil Ondřej Bárta. Písek tak uspěl i ve třetím jarním vystoupení a upevnil postavení na druhé příčce tabulky, Pedagog je čtvrtý.

Kapitán Pedagogu Tomáš Pavlík nebyl spokojen s výkonem v prvních dvou třetinách: Odpovídající výkon jsme předvedli jen ve třetí třetině a na to se vyhrávat nedá

Písecký trenér Marek Kabele považoval výhru za zaslouženou: Dnes zasloužená výhra. Soupeře jsme dvě třetiny nepustili do žádné vyloženější šance. Až ve třetí třetině využili dvě přesilovky po našich někdy zbytečných faulech. Čekal jsem, že nás potrápí víc.