Střely na bránuStřely na bránu (29 x) - Bílý Tomáš
Obdržené gólyObdržené góly (4 x) - Bílý Tomáš
11:35GólGól (1:1) - Bárta OndřejPřihrávka Plemátl Pavel , Pavlík Tomáš
16:13VyloučeníVyloučení (2.min) - Bárta Adam
19:40Gól v přesilovceGól v přesilovce (1:2) - Kolář PavelPřihrávka Janeček Martin , Kadoun Tomáš
24:08VyloučeníVyloučení (2.min) - Dlugoš ml. Milan
39:08Gól v přesilovceGól v přesilovce (3:3) - Kolář PavelPřihrávka Flíček Antonín , Kadoun Tomáš
42:13VyloučeníVyloučení (2.min) - Bárta Adam

Úvodní část byla zcela v režii Pedagogu. Ten domácí, kteří měli k dispozici opět pouze osmičku hráčů do pole, od prvního vhazování zmáčkl v obranném pásmu a Hlaváč měl plné ruce práce. Paradoxně to však byli domácí, kdo šel z první vážnější střely do vedení. V 9. minutě napřáhl od modré čáry Petr Janeček a Bílý přes klubko hráčů nestihl zareagovat -1:0. Hosté odpověděli ve 12. minutě zásluhou Ondřeje Bárty, který dostal spoustu volného času a prostoru a sám před Hlaváčem nezaváhal - 1:1. Minutu před koncem první patnáctiminutovky dostali hosté výhodu přesilové hry, kterou se jim podařilo využít. Pavel Kolář se dostal k odraženému balónku a nechytatelnou ranou poslal Pedagog do zaslouženého vedení - 1:2.

Od druhé třetiny se hra začala vyrovnávat, mírně aktivnějším celkem přesto byli i nadále domácí. Betonova hrozila především z brejků a jeden takový se jí podařilo využít ve 22. minutě. Hosté se řítili ve čtyřech proti jedinému obránci Betonovy. S nabídnutou šancí ale naložili prachbídně a z následného protiútoku mířil přesně nad lapačku Bílého Petr Kaše -2:2.

Vedení vrátil Betonově ve 37. minutě opět Petr Kaše, kterého ideální přihrávkou vyzval Janeček a útočník s číslem 91 na zádech měl již lehkou práci - 3:2. O dvě minuty později ale stejný hráč fauloval Adama Bártu a hosté také druhou nabídnutou přesilovku dokázali využít. Pavel Kolář dostal na brankoviště milimetrovou přihrávku a bez problémů uklidil balónek za Hlaváče - 3:3. Zbývající minuty již, i přes několik slibných šancí na obou stranách, nepřinesly a tak na řadu přišly samostatné nájezdy. V letošních zápasech Betonovy již potřetí!

V nich byl jediným úspěšným exekutorem Petr Janeček, jenž svou tradiční kličkou nedal Bílému šanci - 4:3. Na straně Pedagogu neuspěli bratři Bártové a Kolář, za Betonovu nedali Hruška a Kaše. Betonáři tak zvítězili po nájezdech podruhé v řadě, po Písku si vyšlápli i na Pedagog. Na vítězství Betonovy má výrazný podíl gólman Jakub Hlaváč, který v základní hrací době předvedl několik výtečných zákroků a držel hostující střelce na uzdě. Výborný výkon navíc korunoval v nájezdech, kdy střelce Pedagogu naprosto vynuloval a za svá záda nepropustil jediný pokus.

Kapitán Pedagogu Tomáš Pavlík žehral na mizernou koncovku: Zmrzlý Bílý sledoval naší totální impotenci v koncovce, která nás stála body. Jaromír Jágr povídal, že když se nedaří v koncovce, tak dává hokejku do záchodu, takže jsem nandal všem hokejky do hajzlu a uvidíme příští týden.