Střely na bránuStřely na bránu (23 x) - Davídek Petr
Obdržené gólyObdržené góly (3 x) - Davídek Petr
03:37GólGól (0:1) - Bárta AdamPřihrávka Šimoník Michal , Pavlík Tomáš
10:03VyloučeníVyloučení (2.min) - Tonzar David
11:10VyloučeníVyloučení (2.min) - Selinger Martin
16:46VyloučeníVyloučení (2.min) - Tonzar David
16:46Vyloučení - vyššíVyloučení - vyšší (10.min) - Tonzar David
17:46VyloučeníVyloučení (2.min) - Flíček Antonín
22:57VyloučeníVyloučení (2.min) - Pech Jan
26:20GólGól (2:2) - Smudek MatoušPřihrávka Kolář Pavel , Pech Jan
26:44VyloučeníVyloučení (2.min) - Selinger Martin
28:53VyloučeníVyloučení (2.min) - Bárta Adam
29:48Gól v přesilovceGól v přesilovce (2:3) - Dlugoš ml. MilanPřihrávka Selinger Martin
32:03VyloučeníVyloučení (2.min) - Šimoník Michal
34:40Gól v přesilovceGól v přesilovce (3:4) - Bárta AdamPřihrávka Dlugoš ml. Milan , Bárta Ondřej
38:28VyloučeníVyloučení (2.min) - Bárta Ondřej
42:02GólGól (3:5) - Bárta OndřejPřihrávka Dlugoš ml. Milan , Pavlík Tomáš
42:02VyloučeníVyloučení (2.min) - Bárta Adam
43:42Gól v přesilovceGól v přesilovce (3:6) - Dlugoš ml. MilanPřihrávka Pavlík Tomáš

Devianti dokázali držet s favorizovaným Pedagogem krok dvě třetiny, v závěrečné části ale hosté zabrali a třemi brankami definitivně stvrdili své vítězství. Pedagog tak po třech porážkách v řadě konečně zvítězil a vrátil na vedoucí pozici, třetí Prachatice však mají o utkání méně, a v případě vítězství se posunou do čela právě ony. Deviantům patří osmá pozice se stejným bodovým ziskem jako sedmý Pluhův Žďár, také vltavští ale mají zápas k dobru.

Utkání komentoval z pohledu vítězného celku kapitán Tomáš PavlíkVe zbytečně vyhroceném utkání jsme vítězství urvali až ve třetí třetině. Jinak výkon měl k optimu dost daleko, ale teď máme čtrnáct dnů na trénink, které využijeme ke zlepšení formy! Za zmínku ještě stojí zisk prvního bodu v sezoně v podání M. Selingera, avšak tento obránce drží cenu Radima Lavičky pevně v ruce a zcela jistě jí nepustí!

Autor komentáře: Petr Kaše