Střely na bránuStřely na bránu (41 x) - Tomášek Vojtěch
Obdržené gólyObdržené góly (10 x) - Tomášek Vojtěch
00:27GólGól (0:1) - Nebor TomášPřihrávka Krčka Daniel
03:45VyloučeníVyloučení (1.min) - Krčka Daniel
33:34VyloučeníVyloučení (1.min) - Vránek Matěj
34:47GólGól (10:2) - Vránek MatějPřihrávka Stankay Filip

V posledním zápase základní části čekali na budějovický Pedagog druzí Tygři z Mladé Boleslavi. S těmi na podzim jediní Jihočeši v soutěži uhráli těsnou prohru 0:1, tentokrát se ale Středočechům dařilo podstatně lépe i přes nevyvedený začátek. „V sobotním utkání proti Pedagogu už rozcvička připomínala protahování důchodců po probdělé noci a podle toho vypadal i úvod,“ vyjádřil se na klubovém webu trenér Tygrů Filip Šimon. Pedagog se tak ujmul iniciativy a už v 27. minutě střelou Tomáše Nebora otevřel skóre. To bohužel pro Budějovické probudilo domácí a tak už v třetí minutě střela Krejčího srovnala stav na 1:1. Další průběh pak měli Tygři pevně v rukou, v šesté minutě Tomáška prostřelil Rejzl, s gólem na 3:1 ho rychle následoval Müller. V druhé třetině ukázali domácí svou převahu hned čtyřikrát, zásahy si připsali Korych, Rejzl, Kostelecký a Lhota. Ani v poslední části se obraz hry neměnil, dvakrát skóroval Žovinec, desítku za Tomáškovými zády zpečetil Rejzl. Jediné další pochybení domácích přišlo až dvě minuty před koncem, kdy Fukárek v brance Boleslavi nepokryl střelu Stankaye, kterou dorazil Matěj Vránek.

Autor komentáře: Barbora Smudková