05:40GólGól (1:0) - Kovařík VáclavPřihrávka Liebl Ondřej , Krajánek Vojtěch
11:00GólGól (2:0) - Kovařík VáclavPřihrávka Nebor Tomáš
12:56GólGól (3:0) - Kovařík VáclavPřihrávka Liebl Ondřej , Nebor Tomáš
22:46VyloučeníVyloučení (1.min) - Nechvátal Petr
22:55GólGól (4:0) - Affenzeller Markus RobertPřihrávka Krčka Daniel
24:17GólGól (5:0) - Kovařík VáclavPřihrávka Krčka Daniel
24:35GólGól (6:0) - Nechvátal PetrPřihrávka Stankay Filip
26:45VyloučeníVyloučení (1.min) - Krčka Daniel
27:58GólGól (7:0) - Kovařík Václav
30:07GólGól (8:0) - Vránek MatějPřihrávka Nebor Tomáš
33:59VyloučeníVyloučení (1.min) - Chmelař Antonín
33:59VyloučeníVyloučení (1.min) - Prener Filip

Budějovičtí mladší žáci v neděli zakončili sérii proti slabším soupeřům třetí vysokou výhrou. Na jih Čech měla dorazit kromě Rakovníku i ústecká Elba, utkání s desátým týmem tabulky ale bylo odloženo. Proti Středočechům tak Pedagog nastoupil čerstvý a zápasu jasně dominoval. V první části poslal domácí do vedení 2:0 dvěma zásahy Václav Kovařík, hattrick pak zakončil v první minutě druhé třetiny. Před koncem druhé části museli domácí čelit Rakovníku ve čtyřech kvůli vyloučení Petra Nechvátala, místo šance hostí na snížení ale ve vlastním oslabení přidal gól na 4:0 Robert Markus Affenzeller. Řádná střelecká přehlídka se rozpoutala v úvodu poslední třetiny. Už sedmnáct vteřin po prvním vhazování počtvrté skóroval Kovařík s asistencí Krčky a o osmnáct sekund později zvýšil na 6:0 Petr Nechvátal. Budějovičtí nedali Rakovníku šanci, ve 28. minutě přidal svou pátou branku Kovařík, skóre zakončil dvě minuty před koncem Matěj Vránek na 8:0.
Po slušně využité šanci na vylepšení osobních statistik čeká v osmnáctém kole na Budějovice silný soupeř. Žáčci Pedagogu nastoupí proti druhému týmu tabulky, boleslavským Tygrům.

Autor komentáře: Barbora Smudková