Střely na bránuStřely na bránu (33 x) - Tomášek Vojtěch
Obdržené gólyObdržené góly (6 x) - Tomášek Vojtěch
00:35VyloučeníVyloučení (1.min) - Stankay Filip
04:43GólGól (0:1) - Nebor TomášPřihrávka Kovařík Václav
21:21VyloučeníVyloučení (1.min) - Nebor Tomáš

Třináct mladších žáků z Českých Budějovic se v neděli vydalo do Berouna, aby se utkali s nižborskými Kelty. Nižbor nasadil téměř čtyři kompletní formace. Pomalejší začátek domácích dal Budějovickým šanci, které po souhře s Václavem Kovaříkem využil ve čtvrté minutě Tomáš Nebor. Odpověď domácích přišla po pěti minutách, na 1:1 srovnal Jan Vokůrka. Ve druhé části už Kelti strhli hru ve svůj prospěch, druhý gól vstřelil Filip Endrle, potřetí chyboval Vojtěch Tomášek v brance Pedagogu při střele Davida Bedřicha Tušla. Ani za stavu 3:1 nebylo konto druhé třetiny uzavřené, v čase 17:20 si připsal zásah Antonín Patera, na 5:1 v poslední minutě třetiny zvýšil Filip Rosický. Do třetí části vstoupili domácí rychlým gólem Matěje Taufera a s vysokým náskokem 6:1 vystřídal poprvé v nižborské brance jedničku Jakuba Günthera Lukáš Huml. Budějovice nakonec nedostaly žádný zásah ani přes druhého brankáře, z Berouna tak odjely bez bodu a se ztrátou sedmé příčky.

Autor komentáře: Barbora Smudková