Střely na bránuStřely na bránu (16 x) - Tomášek Vojtěch
Obdržené gólyObdržené góly (1 x) - Tomášek Vojtěch
03:34VyloučeníVyloučení (1.min) - Nebor Tomáš
04:53GólGól (0:1) - Nebor Tomáš
06:01GólGól (0:2) - Affenzeller Markus RobertPřihrávka Kovařík Václav , Neruda Karel
09:51GólGól (0:3) - Nebor Tomáš
10:19GólGól (0:4) - Vránek MatějPřihrávka Vachulka Jakub
14:33VyloučeníVyloučení (1.min) - Stankay Filip
21:29GólGól (1:5) - Krčka Daniel
27:33GólGól (1:6) - Nebor Tomáš
28:33GólGól (1:7) - Moser MiroslavPřihrávka Nechvátal Petr
29:04Gól v přesilovceGól v přesilovce (1:8) - Kovařík VáclavPřihrávka Nebor Tomáš
31:00VyloučeníVyloučení (1.min) - Moser Miroslav

Na rozdíl od posledního utkání s pražskou Hostivaří mohly Budějovice nastoupit proti mladším žákům Kova s větší jistotou a optimismem. Tým z pražské Palmovky totiž ztrácel na jihočeský celek dvanáct bodů a držel až dvanáctou příčku. Favorizovaný Pedagog se rychle po začátku ujmul nejen vedení, ale i otěží celého zápasu. V páté minutě otevřel skóre Tomáš Nebor, o minutu později přidal druhý zásah Markus Robert Affenzeller za asistence Kovaříka a Nerudy. Hosté měli navrch i v druhé polovině první třetiny, kdy znovu předvedl úspěšnou sólovou akci Nebor. V čase 10:19 uzavřel konto úvodní třetiny Matěj Vránek. V druhé části Kovo nejen lépe odolávalo budějovickým nájezdům, v devatenácté minutě dokonce Kubát snížil náskok Jihočechů na 1:4. O další zásah blíže vítězství ale posunul Pedagog v čase 21:29 Daniel Krčka. Pedagog se nedal zastavit ani v třetí třetině, kterou otevřel hattrickem Nebor, vzápětí po něm zvýšil náskok Budějovic Miroslav Moser na 1:7. Skóre uzavřel na 1:8 Václav Kovařík.

Autor komentáře: Barbora Smudková