Střely na bránuStřely na bránu (28 x) - Stankay Filip
Obdržené gólyObdržené góly (1 x) - Stankay Filip
09:23GólGól (0:1) - Moser MiroslavPřihrávka Jašek Michal , Vachulka Jakub
11:16VyloučeníVyloučení (1.min) - Bárta Matěj
13:31GólGól (0:2) - Moser MiroslavPřihrávka Nechvátal Petr , Vachulka Jakub
18:27Gól v přesilovceGól v přesilovce (0:3) - Jašek MichalPřihrávka Lálík Jakub , Nechvátal Petr
33:29GólGól (1:9) - Lálík JakubPřihrávka Vachulka Jakub

V nedělním duelu druhého Suchdola pátým Pedagogem přálo budějovickému týmu více štěstí, než tomu bylo v prvním únorovém kole. V druhé polovině první části otevřel skóre budějovický Moser, který druhým gólem přispěl i v úvodu druhé třetiny. V devatenácté minutě na něj zásahem na 0:3 navázal Jašek, o minutu později se ale gólu dočkali i domácí, když do budějovické brány vpravil míček Pavlík. Radost ze snížení ale Suchdolu dlouho nevydržela, už o dvacet sekund později dal gól na 1:4 Lálík. Branka domácích se zatřásla i v dalších dvou minutách, kdy na 1:6 postupně navýšili Jašek a Moser. Také třetí třetina byla v dikci Pedagogu. Jeden gól přidal Moser, dvěma zásahy pak na finálních 1:9 zpečetil výsledek Lálík